החג של החגים

סיטי סנטר Outlet, קניון העודפים היחיד בחיפה, ייקח השנה חלק פעיל באירועי "החג של החגים", אשר נחגג בכל סופ"ש של חודש דצמבר.

הקניון, אשר יתרונו הגדול הוא במיקומו, בלב ליבן של שכונות מאוכלסות ועתירות תושבים, אם זו המושבה הגרמנית בה מבקרים הרבה תיירי פנים וחוץ, ושוליו של ואדי ניסנאס וקריית אליעזר, פונה לאוכלוסיה מעורבת של יהודים, נוצרים ומוסלמים וכולו ימותג לכבוד הכריסטמס בצבעי אדום ירוק ולבן ובתוך ה-Mall והקירות החיצוניים של הבניין יאירו באלפי נורות.

בכל סופי השבוע שלאורך כל חודש דצמבר יתקיים במקום יריד חג המולד בו ימכרו קישוטים, עצים ואביזרים נוספים המתאימים לחג. סנטה קלאוס ממותג עם לוגו של הקניון יחלק לחוגגים בשד' בן גוריון קופונים והטבות מיוחדות בחנויות סיטי סנטר Outlet. בכל סופ"ש תהיה עמדת יצירה לילדים בתוך הקניון, בה הם יוכלו לבנות חנוכיות, סביבונים וקישוטים לעץ חג המולד.

ברחבת הכניסה לקניון יוצב עץ מקושט ומואר לצד חנוכייה והקניון נערך לחגיגה גדולה של צבעים ואורות. בכל יום בשעה 17:00 אחה"צ ידליקו את החנוכייה ויברכו על הנרות רבנים של בית חב"ד, יחולקו סופגניות ותזמורת תנעים את זמנם של הבאים.

גם חנויות הקניון נערכות לחורף חם במיוחד עם מבצעים מטורפים, אשר לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. תמהיל החנויות בקניון מתבסס על אופנה, הנעלה ומעט הסעדה, כך שמשפחה תוכל למצוא במקום מענה לו, לה ולילדים איך להישאר הכי אופנתיים במחיר הכי שווה.

סיטי סנטר Outlet הוא הקניון היחיד בעיר שפתוח בשבתות. יתרונותיו הם קרבתו לאטרקציות תיירותיות כמו מרכז הבהאים, מוזיאונים ותחנת רכבת חיפה-מרכז, הנמצאת במרחק של 10 דקות הליכה (700 מ').

סיטי סנטר, שד' בן גוריון 6, חיפה. טל: 04-8530111. שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:30-21:00, שישי 09:30-15:00, שבת 11:00-21:00.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY