חברת נמל חיפה ערכה אירוע הוקרה ללוחמי גדוד 8208

חברת נמל חיפה ערכה אירוע הוקרה ללוחמי גדוד 8208 ומשפחותיהם לאחר חמישה חודשי לחימה רצופים.גדוד 8208 היה מהראשונים שהוקפצו לעוטף עזה ב-7 באוקטובר למשימת אבטחה במוצב כיסופים ולאחר מכן פעל להגנת הגבול. בהמשך, הגדוד לקח חלק משמעותי בפשיטות בעומק הרצועה בשכונת אל-מועזי שבדיר אל-בלאח ובחאן יונס במטרה לאפשר לאזרחי העוטף לחזור חזרה לבתיהם.

הגדוד השתתף בפעילות המבצעית בדרום הרצועה, בה נפלו 21 לוחמי צה"ל לאחר ירי עוין של טילי RPG לעבר מבנים בהם שהו עשרות לוחמים שהיו בשלבי יציאה. על אף האסון הכבד, לוחמי הגדוד סירבו לצאת מבלי להשלים את משימתם.

האירוע התקיים בעזרת תרומת חברת נמל חיפה בבעלות חברת אדאני ההודית וחברת גדות הישראלית, שהחליטה לממן את האירוע כהוקרת תודה לפעילות הגדוד בהגנה על מדינת ישראל ועל ההקרבה שנדרשה מהם וממשפחותיהם. לוחמי הגדוד בירכו על קיום האירוע, ועל ההפוגה מחודשי הלחימה הארוכים וההתמודדות עם האובדן שחוו.

מחברת נמל חיפה נמסר: "חברת נמל חיפה רואה את התרומה לקהילה בין ערכיה המובילים, לכן שמחנו על ההזדמנות להוקיר תודה ללוחמי גדוד 8208 על פעילותם למען ביטחון במדינה. נמל חיפה גאה להיות שותף באירוע שישמח את הלוחמים בתקופה מורכבת זו. נמשיך לפעול למען הקהילה, בתקווה לימים שקטים יותר ולהשבת החטופים במהרה".

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY