לכבוד יום המודעות לאוטיזם חיילי זרוע הים הגשימו לטומי הקטן חלום וזכו לארח אותו בספינת הטילים ואפילו להעניק לו סיכת לוחם

הפתעה ציפתה לחיילים שמשרתים בבסיס זרוע הים בחיפה: לבסיס הגיע ביום חמישי טומי, ילד בן ארבע וחצי אשר נמצא על הספקטרום האוטיסטי וחלומו הגדול היה לבקר בבסיס בשל אהבתו לים ולספינות. האירוע התקיים במסגרת יום המודעות לאוטיזם אשר התקיים בשבוע שעבר ולטומי יש דף פייסבוק פעיל מאוד בו אביו מקדם קמפיין ציבורי ברשתות החברתיות בכלי התקשורת מתחילת השנה : "טומי אחד האוטיזם אפס

טומי הקטן זכה לביקור בספינת טילים ובדבורה ופגש את הלוחמים הימיים. סגן אבי אייזן, סגן קצין גילוי ניווט וקשר בספינת הטילים אח״י חץ, אשר ליווה אותו בביקורו: "היה מרגש לפגוש את טומי, הרגשתי שאני מגשים לו חלום ומאפשר לו להכיר את ספינת הטילים ולראות איפה משרתים החיילים בזרוע הים. הברק בעיניו וההתלהבות שהפגין שימחו אותי מאוד. אפילו זכיתי להעניק לו סיכת לוחם ימי, הוא היה מאושר מהעניין ונוצר בינינו קשר מיוחד".

שי טרייטל, אביו של טומי: ״אחת ממטרותינו באמצעות הקמפיין הציבורי היא לחשוף את טומי לחברה ולתרבות הישראלית, על רבדיה וגווניה השונים. בכך אנו מעשירים את עולמו ומגדילים את יכולותיו לחוות את העולם ולשפר את תפקודו. הביקור בקרב חיילי זרוע הים ובספינות היווה נקודה מרגשת במסעו זה. החיילים קיבלו אותו בלבביות והוא מצידו השיב להם אהבה. החיבור שלו לקצין בסטי״ל ושמו אבי היה פשוט קסום למן הרגע הראשון. כשטומי קיבל את סיכות ספינות החייל הוא פשוט היה מאושר. הוא שיחק והשתעשע עם החיילים, נהנה על הסיפון ולקח עימו את החוויה לימים רבים. מעתה גם זרוע הים מהווה חבר של טומי וכך אנו ממשיכים להזמין גם את שאר עם ישראל לבקר בדף הקמפיין, לעשות לייק ולהפוך לחברים ואוהדים של טומי״.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY