דו"ח יומי: בגדי השכטר החדשים

ינסה לכבוש את הקהל של טדי. שכטר הבוקר
ינסה לכבוש את הקהל של טדי. שכטר הבוקר

 

החלוץ ערך אימון ראשון בבית וגן, מויאל עם חוסר מזל משווע, לויטה ייפתח במקומו של סטויקוביץ', מכבי תחכה עם הצעה על טוואטחה עוד שבוע בלבד

איתי שכטר ערך היום את אימון הבכורה שלו בבית בגן, במדים של בית״ר ירושלים. החלוץ, ששלשום עוד התאמן בכפר גלים, אמר: "אני כבר מחכה בטירוף לעלות לשחק מול הקהל בטדי"״.
לקראת המשחק מחר (ראשון, 20:10) בסמי עופר מול קריית שמונה, מתכנן המאמן, רוני לוי  שינוי אחד בהרכב, כאשר לודוביק אוברניאק, שלא אהב את ספסולו במשחק הקודם, יפתח על חשבון איסמעיל ריאן. חן עזרא צפוי להמשיך באגף שמאל. אוהד לויטה ייפתח כמובן במקום ולדימיר סטויקוביץ', שעבר השבוע ניצוח אורתרוסקופיה.
חוסר המזל המשווע של קובי מויאל ממשיך. הקשר שרק חזר מפציעה ארוכה מאוד והיה אמור להיות מחר לראשונה מאז דצמבר 2014 בסגל, פונה היום לבית החולים, לאחר התנגשות ראשים עם שובל גוזלן. בבית החולים עצרו לו את הדימום, הוא נתפחר ומן הסתם יזדקק למנוחה והחלמה.
בנושא ההעברות, בקבוצה יחכו עוד שבוע אחד בלבד להצעות על טאלב טואטחה ואם לא יגיעו הצעות קונקרטיות, יוציאו הודעה שהוא נשאר עד תום העונה. במידה והמגן יעזוב, חן דלמוני מקריית שמונה יגיע במקומו.
הרכב משוער למשחק מחר:לויטה, דגני, וליינטה, קינן, טואטחה, לביא, ג'אבר, אוברניאק(ריאן), עזרא, בניון, פלט.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY