את ההצהרה המפתיעה הזו והאולי מנחמת הזו אמרה ציפי רפאלי  בפאנל בהשתתפותה שהתקיים בסוף השבוע בחיפה ובו היא די נפתחה וסיפרה  קצת גם על המשפחה. הדוגמנית נטלי דדון, שגם  השתתפה בפאנל והראתה לכולם כמה מהר הורידה את משקל ההריון,  דווקא חשבה אחרת

"אף פעם לא הרגשתי רע עם  כמה קילוגרמים עודפים שהיו עלי. מה שכן, לקראת החתונה של בר, רציתי לרדת במשקל והצלחתי להוריד 25 קילוגרמים, עם תזונה נכונה. אני חייבת להגיד שזה מרגיש קל יותר אבל אני לא מרגישה שהפכתי לאדם מאושר יותר רק בגלל שהורדתי במשקל", כך סיפרה ציפי רפאלי השבוע בפאנל חיפאי.

רפאלי היא דמות תקשורתית כבר שנים רבות, בעיקר בעקבות הניהול לכאורה של ביתה בר אבל אנחנו לא שומעים אותה לעיתים קרובות. נראה שהיא עסוקה בעיקר מלברוח מהתקשורת. בסוף השבוע הייתה לחיפאים הזדמנות נדירה לשמוע קצת את ציפי עצמה, מעבר לתמונות הפאפארצי והביקורת שקיבלה כל השנים המתייחסת למשפחתה.

גילוי הלב  הזה זה קרה במסגרת פאנל שהתקיים במרכז פנורמה שבכרמל ביום חמישי האחרון, אותו ארגנה היחצנית לימור כרסנטי.  הפאנל הונחה על ידי כתב הבידור צחי קומה ולצידו השתתפו ציפי רפאלי והדוגמנית והאם הטריה נטלי דדון.

רפאלי ודדון נשאלו על חייהן, על משקל, משפחה וקריירה. רפאלי סיפרה שהחתונה של בר גרמה  לתחושת הקלה ושחרור מסוימים בחייה "הייתי אמא מאוד טוטאלית כל השנים, המשפחה וארבעת הילדים היו העיקר בחיי, עכשיו הם גדולים וכן, אחרי שבר התחתנה זה פינה משהו, שחרר".

דדון, שלמי ששכח היא מקרית ביאליק במקור הפגיזה בגזרה דקה , כאילו לא ילדה רק לפני כחודשיים. היא סיפרה שהיא משתמשת בדיאטה מסוימת של ארוחות מוכנות המגיעות ישר לביתה והודתה שלא חשה בנוח כשעלתה במשקל בתקופה ההריון. "הרגשתי כבדה, זה לא היה הגוף שהייתי רגילה אליו. אני מודה שרציתי להוריד במשקל, אחרי הלידה לא היה לי כמובן זמן לבשל לעצמי ונעזרתי בדיאטה של ארוחות מוכנות, כמובן הוספתי  ואני מוסיפה גם כושר, כשיש לי זמן".

עשרות הגיעו להקשיב לפאנל, ועם כל הכבוד והאהבה לחיפה עירנו, חייבים להודות שלא בכל יום מגיעה לכאן דמות תקשורתית מסוקרת כמו ציפי רפאלי. היינו סקרנים ושאלנו את כרסנטי שהפיקה את הפאנל האם היא נדרשה למאמצים רבים או לפחות לתשלום רב עבור הבאתם של האושיות, בעיקר של רפאלי, היא אמרה : איני עונה על שאלות מהסוג הזה, משרד יחסי הציבור שלי מזמן מדי שבוע טאלנטים שונים ומגוונים על מנת להעשיר את חיי התוכן והתרבות בחיפה"

ציפי רפאלי- צילום:שרה אקו

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY