נתוני הגיוס הארציים חושפים: ביה"ס הריאלי העברי בחיפה הינו ביה"ס המוביל במחוז חיפה באחוזי הגיוס לצה"ל לבנים ולבנות והינו ביה"ס המוביל בארץ במיצוי הקצונה של מתגייסיו!

נתוני הגיוס הארציים שפורסמו השבוע לפי חתך אזורי וחתך של בתי ספר חושפים כי ביה"ס הריאלי העברי הינו בעל נתוני הגיוס הגבוהים בחיפה לבנים ולבנות. עפ"י הנתונים של דירוג הבנים עולה כי שיעור הגיוס עומד על 98%, המיצוי ללחימה עומד על 61.8% ומיצוי קצונה הינו 31.7% – הגבוה ביותר בארץ. שקלול הנתונים מעמיד את ביה"ס הריאלי במקום השני והמכובד בדירוג הגיוס לצה"ל.כבוד רב מביאות לעיר גם הבנות, בוגרות בית-הספר הריאלי שאחוז הגיוס שלהן עומד על 97.8% הגבוה ביותר בחיפה ובמקום מוביל. במיצוי לקצונה עומדות הבנות על 17.4% שהינו הנתון הגבוה ביותר בארץ!

תגובת מנכ"ל ביה"ס הריאלי העברי בחיפה, ד"ר יוסי בן-דב לפרסום נתוני הגיוס:"אני מברך את בוגרות ביה"ס הריאלי ובוגריו, ביה"ס הגדול ואחד הוותיקים במדינה, על ההישגים המרשימים בכל הפרמטרים של הגיוס לצה"ל לרבות מיצוי כושר לחימה ומיצוי קצונה בארץ במקום הראשון.זו גאווה גדולה לבית הספר בפרט, לעיר חיפה ולמדינת ישראל בכלל, ואנו נרגשים להיות שותפים להישג חשוב זה. השקעה בחינוך דורשת מאמץ רב שנים, שנושא פירות רק לאחר זמן רב.לרצף החינוכי של הימצאות תלמידינו מגיל 3 (או מכיתות היסוד) עד לסיום לימודי התיכון בבית ספרנו, יש תרומה נכבדה להצלחת התלמידים בשירותם הצבאי, ברכישת השכלה גבוהה ובתרומתם לחברה."

 

14 COMMENTS

LEAVE A REPLY