תמונה לעיתונותעשרות אנשי ציבור, חברה, ספורט ותקשורת חיפאיים הגיעו אמש להשקה החגיגית של הסניף הדיגיטלי הראשון של בנק הפועלים בחיפה. כולם רצו לראות איך עובד הפלא החדשני הזה ובעיקר איך עושים את כל הפעולות מהמכשיר הנייד ובלי נייר בכלל.

מהפכת הסניפים הדיגיטליים של בנק הפועלים מתרחבת. אמש (יום ב') התקיימה השקה חגיגית של הסניף הדיגיטלי החיפאי הראשון בגרנד קניון בחיפה. את אירוע ההשקה, עליו היו אמונים ה"לידרים" של חיפה בראשות תמיר ילינק, ולווה בשידור חי ומיוחד ברדיו חיפה, כיבדו בנוכחותם עשרות אנשי ציבור, חברה, ספורט ותקשורת.  בין הנוכחים היו: שמואל גנץ מנכ"ל עיריית חיפה, שי אבוחצרא סגן ראש העיר חיפה, אבי בינמו ראש עיריית נשר, מנהל בית החולים בני ציון דר' אמנון רופא, מאמן הכדורגל אלי גוטמן, הקונדיטור דודו אוטמזגין, מנכ"ל הגרנד קניון ישראל סביון, אמיר גילת יו"ר רשות השידור לשעבר, שמעון סבג מנכ"ל עמותת יד עזר לחבר, דדי פרלמוטר ממיסדי אינטל ישראל, שאול הרדוף,איריס גוטמן מנהלת מרכז פלטינום חיפה, עדי קאופמן מנהלת תיאטרון הצפון, אבנר מכטינגר מנהל תיאטרון הצפון לשעבר,  צמרת הנהלת הבנק, אנשי עסקים, לקוחות הבנק, אנשי תקשורת ועוד רבים.

מנכל הבנק ציון קינן ואלי גוטמן  צילום: יוסף הירש
מנכל הבנק ציון קינן ואלי גוטמן צילום: יוסף הירש

 

הסניף הדיגיטלי עושה את החיים הרבה יותר קלים, במיוחד למי שכבר רגיל לנהל את החיים שלו בעולם הווירטואלי. הוא מעניק את כל שירותי הבנקאות ללקוחות פרטיים, חלקם בשירות עצמי ואחרים באמצעות בנקאים מומחים. נותן שעות פתיחה ארוכות מהרגיל ומגוון שירותים ומוצרים חדשניים. הלקוחות מזוהים בכניסה לסניף באמצעות המכשיר הסלולרי שלהם. הסניף הוא ללא נייר – נעשה שימוש בחתימה דיגיטלית באמצעות טאבלטים. הבנקאים אינם מקובעים לדלפקים אלא מסתובבים בסניף בין הלקוחות, ניתן לקבל שירותי ייעוץ פיננסי מרחוק, באמצעות חדרים פרטיים לביצוע שיחות VC עם יועצים פיננסיים של הבנק. ישנם גם שולחנות מגע שמאפשרים ללקוחות לבנות לעצמם סימולציות פיננסיות.

אבל אין ספק שמה שהכי שבה את ליבנו הוא האזור המיוחד לילדים. הכולל שולחן מגע בגובה מותאם לילדים, עם משחק אינטראקטיבי בסגנון פאקמן פוגש את "דן חסכן".

האגף לילדים
האגף לילדים

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY