"הסטוק" רשת חנויות הדיסקאונט לבית השיקה סניף חדש בנצרת עלית, בהחלט סיבה טובה לנסוע קצת צפונה בדרך יפהפיה ולהתעג על טיול עם עגלת קניות. הביקור בסניף תוכנן להסתיים תוך רבע שעה אבל נמשך להרבה יותר זמן. לא רק בגלל המחירים המשתלמים. אז מה אהבנו במיוחד?

הסניף החדש נפתח בהשקעה של מליון וחצי שקלים. ורואים את זה. כידוע חנויות הסטוק שופעות מוצרים שימושיים, יפים, טובים וגם זולים במחירם ולטייל שם עם עגלת קניות זה תענוג.

הסטוק נפתח במתחם מול הרים, שזה בערך השם הכי פיוטי ויפה שלדעתנו התקשר עד היום למרכז קניות משהו. וגם מראה השקיעה מכאן הוא נפלא אז אם בא לכם לקנות סלסלה לבית או מיקרוגל ואחר כך לשבת ולראות את השקיעה בהרים, קחו כמה דקות. שווה את זה .

בחנות החדשה הושקע סכום של כמליון וחצי שקלים והיא משתרעת על 500 מ"ר ועכשיו הרשת כוללת 35 סניפים בכל הארץ, אם במקרה נתקעתם בדרום וחסר לכם אטבי כביסה, מיקרוגל, או פוף. המוצרים בסטוק באמת מגוונים, קשה למצוא דבר שאין שם : מוצרי חשמל למטבח, לבית, ריהוט, פריטי נוי, דברים יפים וכאלה שתמיד צריך. והמחירים כמובן, אין צורך להוסיף.

אהבנו: את הפופים, הכסאות הקטנים בדמות פח עם כרית מעליו ותצלום של ערי בירה בעולם, שממש הזכירו לנו את האייטיז, אבל בקטע טוב. מוצרי החשמל הנגישים, כלי המטבח, כל מיני מתלים מסוגננים אבל בסופו של דבר נלקח הביתה קולב למעילים בצבע ירוק מרהיב שנבחר לאחר התלבטות קשה בין קולב מסוגנן אחר שה"רגליים" שלו הם כמקום אחסון נוסף. אפשר לבחור בין כל מיני צבעים טרנדיים.

ראש העיר של נצרת עלית נתנאל טוויטו הגיע לברך ואיתו גם נציגי חב"ד בעיר ועוד סלבס מקומיים. הצוות נראה אנרגטי ושירת באדיבות ובסבלנות, ותאמינו לנו שזה לא קל עם מתלבטים בין כמה מוצרים שיכולים להתקע על זה חצי שעה, כמו כותבת שורות אלו.

גבי אוהב ציון, מנכ"ל הסטוק, מוסר : "אנו שמחים על פתיחת הסניף החדש בנצרת עילית ועל הרחבת פעילותנו באזור הצפון אשר תאפשר לתושבי האזור ליהנות ממגוון מוצרים לבית במחירים נוחים ונגישים. בשנים האחרונות המשכנו בתנופת החדשנות והרחבנו את מגוון המוצרים של הרשת מתוך מטרה לענות על הצרכים הדינמיים של קהל היעד. עתה עם הרחבת הפריסה הארצית אנו מרגישים גאים שהצלחנו לשלב בין הרחבת הרשת להעמקת מלאי המוצרים ובכך להעניק ערך אמיתי לצרכן אל מול המתחרים".

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY