הללי שכיהן במשך מספר שנים כיו"ר מחלקת הנוער של הפועל חיפה בכדורגל היה דמות מוכרת בעיר. הוא נפטר בשנת 2004 לאחר מחלה קשה. לטורניר שבסופו יחולקו גביעי, צפויים להגיע שחקני עבר ידועים של מכבי והפועל חיפה, נציגי העירייה ומכובדים

זו שנתו ה-11 הרצופה של הטורניר שכבר הפך לאירוע תרבות בעיר במהלך חג החנוכה ומכונה "טורניר חנוכה לזכרו של דודי הללי".הטורניר יתקיים ביום חמישי ה-29.12.2016  באולם הספורט הסגור של מרכז חינוך ליאו-באק בכרמל צרפתי. חניה בשפע. האירוע יחל בשעה 15:00 בטורניר ילדים מכבי והפועל חיפה, עירוני נשר ובית"ר חיפה. לאחריו יתקיים טורניר וותיקים. בשעה 18:00 צפויים משחקי הגמר וב-18:45 טקס הסיום וחלוקת הגביעים וכיבוד.

בנו של דודי הללי, אבי יוביל את נבחרת המשפחה. עו"ד אברהם הללי, אביו של דודי: "גם השנה, השבחנו את הטורניר ועלינו מדרגה, בכל הקשור לארגון".

הטורניר תמיד סוחף אליו שחקני עבר ידועים של מכבי והפועל חיפה, נבחרת העיתונאים, נבחרת עיריית חיפה ונבחרת המשפחה.

מלבד טורניר הוותיקים שבו נמצא שחקנים כמו ציון מרילי, אבישי ז'אנו, גיורא אנטמן, אלון מזרחי, זאהי ארמלי, אלון חרזי, ברוך ממן, ניתן יהיה לראות שופטים בכירים מליגת העל ואחרים. רבים יוכלו לפגוש את מאמן הנבחרת אלישע לוי את קודמו אלי גוטמן שגם השנה כמו בכל שנה יגיעו לטורניר.

במהלך האירוע הפתעות וסופגניות, בסיום האירוע תוגש ארוחת ערב ויערך טקס חלוקת גביעים בנוכחות אישי ציבור ביניהם, שר האוצר משה כחלון, ראש העיר יונה יהב, ראש עירית נשר אבי בינמו. כמו כן כמידי שנה הבטיחו את הגעתם לא מעט ראשי ערים בצפון.

 

 

 

 

 

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY