מתכננים לרכוש שער חשמלי או מחסום זרוע? מצפה לכם השקעה לא קטנה הטומנת בתחובה גם אחריות גבוהה לבטיחות כלפי משתמשי המוצר.

שערים חשמליים ומחסומים הינם מוצרים מאסיביים המיועדים לבקר כניסה ויציאה ממתחמים חניה מוגדרים, הנפתחים ונסגרים באופן אוטומאטי בעת קבלת אישור להפעלתם. מוצרים אלו מיועדים לשמש אתכם לתקופה ממושכת ולכן חשוב לרכוש אותם ממקור נכון. בכדי לסייע לכם ברכישת שער חשמלי מובאים לפניכם מספר קריטריונים מהותיים לבחירת החברה שתספק ותתקין לכם את השער.

מקצועיות:  אתרו חברה איכותית, אמינה, מומלצת ומוכרת שהינה יבואנית רשמית ו/או יצרנית, ולא קבלנית משנה. עליכם לבחור חברה המתקינה שערים חשמליים ומחסומי זרוע בסטנדרטים גבוהים ביותר, בדגש על מערכות בטיחות מתקדמות. כמו כן, איכות ומקצועיות בתחום ניכרות בפעילות תחת דרישות תווי תקן מחמירים של מכון התקנים הישראלי ובקרת האיכות ISO 9001:2015.

  • ידע וניסיון רב שנים: מדובר בענף מורכב העוסק גם בייבוא, גם בייצור, גם בהתקנה וגם בתחזוקה של מוצרים מאסיביים ומערכות מכאניות, הנדסיות וחשמליות, השמות דגש רב על בטיחות. לכן, לניסיון וידע נרכש יש משקל מכריע בבחירת חברה. הידע יבוא לידי ביטוי ביכולת לספק מענה מדויק, איכותי ובטוח לצרכים הייחודיים שלכם בהתאם למגזר שאליו אתם שייכים כלקוח פרטי, כיישוב, לקוח עסקי, מוסדי או אחר.
  • סיוע מקצועי: רצינות ומקצועיות של חברה בתחום ניכרת ביכולתה וזמינותה לספק מידע טכני וייעוץ מקצועי עבור המוצר המבוקש, בהתאמה מלאה לייעוד ודרישות השער או המחסום.
  • בטיחות: חשוב לבחור בחברה המספקת שערים ומחסומים עם אבזרי בטיחות חיוניים כדוגמת שרוול פניאומטי, עיניים פוטו אלקטרוניות וחיישני תנועה.
  • תחזוקה ותיקונים: בחרו בחברה שלא רק מוכרת שערים ומחסומים אלא גם מספקת עבורם שירותי תחזוקה ותיקונים שוטפים בפריסה ארצית רחבה. זאת עם מערך שירות מקצועי, יעיל, אמין, זמין ומהיר, המחויב לספק גם בטווח ארוך חלקי חילוף מקוריים.
  • בקרה ושליטה: חשוב שלמוצר הנמכר תוכלו להוסיף סוגים שונים של מערכות בקרה ושליטה כדוגמת גלאי כביש, שלטים, LPR המזהה כלי רכב לפי מספרם, מודם סלולרי ו-  RFIDהמזהה כלי רכב באמצעות גלי רדיו.
  • אחריות: בהיותם מוצרים לשטח פתוח הנדרשים לתפקד למשך שנים רבות, יש לרכוש שער או מחסום זרוע רק מחברה המספקת אחריות מקיפה על כל מוצריה.
  • תכנון שערים בהתאמה אישית: מכיוון שלכל מפתח יש תנאי שטח וצרכים משלו, עליכם לבחור בחברה מקצועית המתמחה בתכנון והספקת שערים ומערכות בקרה ושליטה בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

לתשומת לבכם. המידע שבכתבה זו הינו אינפורמטיבי ומיועד לתמוך בבחירתכם, והוא לא  מהווה תחליף או המלצה לייעוץ מקצועי על ידי גורם מוסמך המסופק בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם.

למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת:

קשת מערכות שערים מקבוצת גורן בע"מ בטלפון: 1800-80-60-30

או באימייל: [email protected]

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY