הגר שטרית היא שונה בנוף הקוסמטיקאיות. אצלה, הטיפולים לא מסתכמים בשעה של ניקוי, מסכה ועיסוי לצוואר. היא משלבת תקשור ומסרים ממדריכים רוחניים (כולל מלאך האהבה) , איזון צ'אקרות ונגיעות הילינג. "לא באתי לפוצץ חצ'קונים, אלא להעביר מסרים, לשחרר מתקיעויות  ולהראות את האור", היא אומרת

עד הגר,  שנים שלא הייתי אצל קוסמטיקאית. אני יודעת שאולי ההצהרה הזו נדירה עד כדי לא מתחברת עם היותי משויכת למין הנשי, אבל זו האמת לאמיתה.  הבודדות שיצא לי להיות אצלן, או להכיר דרך הסתכלות, לא ממש גרמו לי להרגיש שבא לי להפקיר את פניי ובואו נודה, גם נפשי בפניהן. הן מיד הרצו לי על פגמי עורי,  מה עלי לעשות, נגעו, מתחו, מרחו אבל לא הרגשתי שום ערך ממשי. העור לא באמת התרפא או נראה טוב יותר והנפש ישבה מוטרדת על הכיסא למשך שעה וחצי. החלטתי להסתפק במריחה עצמית של קרמים מהסופר פארם  וכאלו, ולסמוך על הגנים שלי, על תזונה שמנסה להיות בריאה ופה ושם קצת התעמלות.

מיד כשנכנסתי לביתה הנעים ולקליניקה של הגר שטרית, הבנתי שמדובר כאן באשת מקצוע מסוג אחר. שטרית היא קוסמטיקאית פרא רפואית ומאפרת מקצועית אבל הרבה יותר מזה. היא משלבת בעבודתה פנים רוחניים של תקשור וקבלת מסרים, את שיטת התטא הילינג, לעיתים משוחחת ואומרת דברים שצריכים להיאמר, והיי, היא אפילו מדברת עם מלאך האהבה, ועל כך פירוט בהמשך. מה שחשוב הוא, שכל הטיפול מרגיש כמו רגיעה מוחלטת, כמו תהליך עמוק ומשמעותי שלא רק העור שלך חווה אלא גם הנפש. כאילו את יושבת על ענן  נעים ותוך כדי גם משכילה להבין דברים על עצמך.

שטרית (40), חיפאית נשואה ואם ל-3 התחילה דרכה כמאפרת מקצועית וכל השנים למדה עוד משהו, אם זה קוסמטיקה פרא רפואית, תהליכים ביוכימיים בקוסמטיקה, אפילו אוטונומיה ומבנה הגוף. "רציתי להבין איך הדברים פועלים עלינו ברמת הנפש, ומשם לקחתי את זה לפן הרוחני יותר. למדתי רייקי, שחזור גלגולים ותטא הילינג, גם תקשור עם מלאכים. חשבתי כל הזמן איך אני יכולה להתפתח. משום כך לטיפול יש פן מאוד רוחני , כמובן שהוא גם חיצוני אבל גם עוסק בנפש".

  • כיצד את עושה את זה ?

"אני מקבלת מסרים, רובם אינטואיטיביים. האינטואיציה שלי עובדת שעות נוספות. לאחרונה התחלתי גם לשמוע מעין קול פנימי כזה, שזה מדהים בעיני. אני עוברת מדיטציות עם מלאכים כשלכל מלאך יש לו תחום מיוחד שהוא מטפל בו , הלקוחה עצמה עוברת את המדיטציות וכך היא מקבלת את המסרים שלה בעצמה. בתוך התהליך מרגישים את העוצמה וכמה שזה אמיתי ולא משהו מומצא . אני חושבת שעיקר הטיפול שלי לתת לאנשים להרגיש טוב מבחוץ ולתת אבחנה בכל תחום מסוים שמעסיק את כולם : אהבה, ילדים עבודה, העצמה אישית.

מובן שאחרי זה רק רציתי לעלות על מיטת הטיפולים. שטרית  מתחילה בטיפול קוסמטי שכולל ניקוי העור ופילינג נעים, משתמשת במוצרים שהיא מכינה ברוקחות אישית העשויים חומרים טבעיים, מסכות, מי פנים, קרמים המטפלים בסוגי עור ובעיות עור  שונות, היא תניח לעיתים כמה אבנים חמות על גופה של המטופלת,  וגם מעצבת גבות אם יש צורך או רצון בכך. אחר כך ב"שלב הקריסטלים" היא מניחה אותם לפי מיקום הצ'אקרות, מה שמאוד מאזן אותן. כשהלקוחה נחה עם מסכה על פניה, שטרית נותנת נגיעה של הפן הרוחני, לעיתים זה יכול לקחת חצי שעה או שעה בהם היא כאמור תתקשר, תעביר מסרים (הכל ברמת יכולת ההכלה של הלקוחה. שום דבר דרמטי או מפחיד חלילה), ואני יכולה להעיד שמה שהיא אמרה לי בהחלט היה נכון. היא גם תדבר, תשלב קלפי טארות, שיחות או שאלות ותשתמש בשיטת התטא הילינג . יש טיפולים שיהיו ללא פן רוחני אלא יתמקדו בקוסמטיקה בלבד.

מה תגידי לכאלו שלא רוצים את העניין הרוחני או לא מאמינים בזה?

"הטיפול מתבצע בהתאם ללקוחה, אני גם תמיד מרגישה אם מישהי מעוניינת לדבר יותר או פחות. יש טיפולי פנים שבהם הלקוחה לוקחת קלף לקריאה, אומרת 'אוי, זה נחמד' ובזה זה נגמר. עד היום לא זוכרת שהייתה התנגדות, לעיתים זה לוקח זמן אבל הן די נפתחות".

מה הערך המוסף של הקטע הרוחני בטיפול?

"אני חושבת שלכל אדם ואשה בפרט יש כל הזמן שאיפה לסוג של שלמות חיצונית וגם פנימית. לפתור, להתקדם, ללמוד, לנסות, לשפר מערכת יחסים עם בן זוג להתקדם בקריירה. זה נותן הכוונה. אור בקצה המנהרה עושה טוב, נותן להם להרגיש חיזוק מסוים, יש אצלנו הרבה תקיעויות שאנחנו לא מכירות ולא מבינות למה לא הולך לנו פה . וזה הערך המוסף של הטיפול שמשלב רוחניות. תמיד נשים יוצאות ממני ואומרות 'וואו, אני מרגישה כמו אחרי מקלחת, מעין ניקיון ובהירות של דברים'  ועם זה הן הולכות. העניין הרוחני זה משהו מעבר, זו מתנה שאני קיבלתי והמטרה שלי היא להעביר אותה לאחרים.

"אני גם 'נפגשת' הרבה עם המלאך חניא שזה מלאך האהבה. הנה מקרה שהיה לי של אשה שהרבה זמן הייתה תקועה על האקס שלה, בפעם הראשונה שהגיעה אלי אמרתי לה שכעבור חצי שנה היא תהיה רגועה יותר בהקשר אליו. היא חזרה אלי אחרי 8 חודשים, משהו בה היה עדיין תקוע קצת. עשיתי לה תקשור עם המלאך והיא קיבלה את המסרים שקיבלה, אחר כמה ימים סיפרה לי שהיא מתחילה ממש להשתחרר ממנו".

לדבריה, בעיה רפואית מתחילה בעצם מהנשמה לכן כל מה שקשור לעור הפנים ניתן לאבחן גם על ידי שיחה, מהנפש. וכך לשפר את החיים, להבין למה יש תקיעויות גם במצבים רפואיים בגוף. "על ידי שיחה ותטא הילינג אני מצליחה לשאול ולהבין איפה התקיעות, מה קרה בעבר ועל מה זה משפיע. אנשים יוצאים ממני עם הרגשת שלמות. לא באתי רק לפוצץ חצ'קונים, יש משהו רגוע באווירה שנותן לך חומר למחשבה. בתקופה האחרונה עם כל מה שאני עוברת והמסרים שאני מקבלת התדר שלי עולה, אני מצליחה להתחבר יותר, להראות את האור לאנשים שנמצאים במצבי חושך ושוכחים להסתכל נכון".

שטרית מקבלת בביתה שברחוב לאון בלום, בחיפה. הצעד הבא שהיא מתכננת הוא לפתוח כמה שיותר סדנאות לנשים ונערות מתבגרות, "להעביר אינפורמציה איך כן אפשר לראות את האור בקצה המנהרה, את החיובי. אני מאמינה שבשביל זה באתי לכאן, לגלגול הזה לפחות".

1 COMMENT

LEAVE A REPLY