מופע גאלה מרגש עם מיטב האמנים התקיים למען "מהלב לאמיר"- כל הכנסותיו קודש לילדים חולי sma  ומונשמים של המרכז הטיפולי חוויתי בחיפה

מופע הגאלה של המרכז הטיפולי-חוויתי "מהלב לאמיר" התקיים ברביעי האחרון (22.3) במעמד ראשות העיר חיפה, ועדי עובדים וקהל רב אשר נרתם למערך התרומות. 

המופע התקיים בהתנדבות האמנים ישי לוי, מאור אדרי, דנה לפידות, הילה הררי וסוזי מילר, אשר ביצעו נאמברים מרגשים. כמו כן הנחו את הערב מורן אייזנשטיין, אסי לביא (הג'וקר) ורועי לולו.

צילום- דריה לי.
צילום- דריה לי.

עטרה חיימוביץ', בעלת המרכז "מהלב לאמיר": "אני מלאת הוקרה לכל התורמים, האמנים, ועדי העובדים והקהל הרב שתרם מכיסו ולבו להצלחת האירוע ולגיוס תרומות לצורך המשך פעילות המרכז למען ילדים עם צרכים מיוחדים. תודה מיוחדת למפיק התיאטרון שלומי סמוכה, למשרד היח"צ לימור כרסנטי, לסגניתי מגי קינן, למשה רוטמן מנכ"ל העמותה, לזיו כרסנטי הרו"ח, לפרחי אצטרובל על קישוט ההיכל, לשף הפרטי אסף בן חמו על הבופה ולקונדיטוריית פאי על הקינוחים, ליין בעיר יקנעם, לחני-טופי הליצנית וצוותה, לאנשי התקשורת נגה כרמי עורכת חי-פה ולאברהם ציבין עורך חדשות חיפה והצפון, לצלמים דריה לי, אלכס שוורץ וטלי דיגיטלי, למשפחתי היקרה ולכל מי ששותף איתי למסע הזה על מנת לסייע ולשפר את איכות חייהם של החולים ומשפחותיהם"

עינת קאליש. צילום- אלכס שוורץ
עינת קאליש. צילום- אלכס שוורץ

המרכז "מהלב לאמיר" הממוקם בחיפה מופעל ע"י עמותת בית חם למען ילדים חולי sma  ומונשמים (המציינת 20 שנות פעילות) בייסודה ובעלותה של הפילנתרופית ואם אומנה עטרה חיימוביץ'.

המקום מציע לילדים החולים ומשפחותיהם נופשון הכולל שלל פעילויות העשרה ופנאי, עם צוות מקצועי וציוד טיפולי העומד לרשותם.

ישי לוי. צילום- אלכס שוורץ
ישי לוי. צילום- אלכס שוורץ

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY