האשה טענה כי דברי בעלה, שאמר דברים כמו "אני אוהב אותך עד מוות", גרמו לה להתקף פאניקה והוא הורחק ממנה ל-90 יום. אבל היא גם הודתה באוזניו שיש לה רומן עם אשה אחרת.

בני הזוג, תושבי אחת הקריות מחכים עכשיו להחלטת בית הדין הרבני, בנוגע לנישואיהם שכן הבעל טען כי אשתו היא דו מינית"אני אוהב אותך ורק המוות יפריד ביננו…" כך נהג הבעל ללחוש לרעייתו וזו החליטה  בתגובה לעזוב את הבית בטענה כי היא חוששת לחייה.

תחילתו של הסיפור, לפני מספר חודשים. כאשר יחסי בני הזוג המתגוררים עם שני ילדיהם באזור הקריות, עלו על שרטון. היא חששה מבעלה האלים ופנתה לבית המשפט בבקשה לקבל  צו הרחקה. בית המשפט ראה בהתנהגות הבעל, שהייתה אלימה בעיקר מילולית כבעייתית והרחיקו ל-90 ימים.

בתום התקופה, בעצת פרקליטתו עורכת הדין שרין סולן, חזר הבעל לביתם. בשלב זה, הוא ניסה לשמור על איפוק ולדבריו הרעיף על רעייתו הרבה אהבה כדי להגשים את מטרת שלום הבית.

האישה לעומת זה, שוב טענה כי היא חוששת לחייה. בשלב מסוים כדי להגן על עצמה היא גילתה לבעלה כי הבית כולו מרושת במערכת האזנות והקלטות. בתגובה, טענה עו"ד סולן, כי הבעל  דיבר בלחש ובין היתר הרעיף עליה משפטי אהבה.

לדברי האישה בעלה היה חוזר על משפטים מאיימים בלחש: "אני אוהב אותך עד מוות… רק אלוהים יודע מה אני מסוגל לעשות לך" ועוד. "זה הכניס אותי להתקפי חרדה", טענה האישה.

לפני כשבועיים, החליטה האישה לא להמתין יותר ועזבה  את הבית. לטענתה בעלה אובססיבי אליה והיא חוששת שהוא יפגע בה. עו"ד שרין סולן טענה לעומת זאת טענה  כי האישה נתפסה והודתה שהיא מקיימת יחסים עם אישה אחרת ומאז בעלה מקנא לה ודואג שלא תבגוד בו בשנית. "אם הבית מרושת בהקלטות והאזנות, אפשר למצוא את ההודאה הזו של האישה באחת מההקלטות" טוען הבעל.

עתה, מחכים בני  הזוג להחלטת בית הדין הרבני, שם טען הבעל כי אשתו הפכה לדו מינית ולכן אינה ראויה לכתובה ואילו בבית המשפט למשפחה, מחכים בני הזוג להחלטה בנוגע ל"לחישות המאיימות" של הבעל…

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY