מבקרי מרכז היום כרמל של  עמותת שילה זכו השבוע ליום שכולו ריקוד, תנועה ושמחה גדולה, בזכות שיתוף פעולה של שילה עם תכנית "עמיתי דילר". הפעילות התקיימה במסגרת "יום תיקון עולם" של עמותת "עמיתי דילר" ובכללה הגיעו לביקור בני נוער ישראלים ממקומות ומגזרים שונים בארץ.

תוכנית "עמיתי דילר" המפעילה פרוייקט מנהיגות לתלמידי כיתות י'- יא' יהודים מ- 6 יבשות ו- 32 קהילות המגיעים לישראל לעסוק בפעילות התנדבותית, שמה לה למטרה לבנות ולהכשיר את דור המנהיגים הבא, נוסדה בסן פרנסיסקו ומאז התרחבה וכוללת היום 32 קהילות.

בחיפה פועלת התוכנית מזה תשע שנים ובה 20 בני נוער ממקומות ומגזרים שונים מכל חיפה. קהילתה המקבילה היא בוסטון איתה שומרים על קשר רציף למען המטרה הגדולה והמשותפת. התכנית פועלת לפתח ערכים של מנהיגות, חיבור לישראל ולזהות יהודית ופעולות למען הפיכת העולם למקום טוב יותר.

הביקור של בני הנוער הפכה לפעילות משמחת ומלבבת בת מספר שעות. בני הנוער למדו על המרכז והעמותה, נחשפו לעבודה עם אזרחים ותיקים שמקיימת עמותת שילה בכל העיר חיפה וכמובן הפעילו את מבקרי מרכז היום.

ביחד קשישים וצעירים יצאו בריקודי עם ובשירה על רקע הניגון של מנגנת המרכז. ולרגע אפשר היה לחשוב שמדובר בסבים וסבתות ונכדיהם. הפעילות גרמה לשמחה רבה ומצב רוח טוב בקרב במבקרים ובני הנוער והיוותה עוד נדבך של שיתוף פעולה קהילתי מוצלח.

 דניאלה אלרון מנכ"לית שילה: "הלב מתרחב כאשר רואים את החיבור המרגש בין צעירים למבוגרים, חיבור בין דורי שעמותת שילה מקפידה לטפח בשיתופי פעולה רבים. אני מברכת את נוער תוכנית דילר על פעילותם"

15 COMMENTS

LEAVE A REPLY