נערת ליווי מסוג אחר

גבר מסורתי אשר התחתן עם אשה הצעירה ממנו משמעותית, לא הבין מדוע היא מסרבת להכנס להריון , גם אחרי 4 שנות נישואין. כשראה שהיא ממשיכה לבלות כמו רווקה, חקר ומצא שהיא משמשת כנערת ליווי לעשירים. האשה מצידה טענה כי היא לא מערבת מין בעבודתה, אלא רק מלווה אותם לאירועים. ומה היה לדייני בית הדין הרבני לומר על המקרה, שהסתיים בצורה מפתיעה?

צעיר מסורתי, פנה ליעוץ אצל עורך דין גדלי סולן כדי להבין, האם הוא צריך לפתוח בהליך גירושין או להיות סבלני – וכיצד עליו לנהוג במקרה זה. מכתב התביעה שהוגש לבית הדין עולה בין היתר כי הצעיר מהצפון סבל במשך שנים מלחץ משפחתי בנוגע לנישואיו. בהגיעו לגיל 42, הכיר צעירה יפה, עובדת בנק, בתפקיד בכיר, שבין היתר טיפלה בחשבונו.

ההכרות הקצרה הולידה מערכת יחסים שבסיומה הוא בישר לבני משפחתו על נישואיו. העובדה כי הרעיה צעירה ממנו ב-12 שנים, גרמה לכמה מבני משפחת הבעל להרים גבה אבל הוא התעלם.

אחרי כשנה של נישואין, נטען בכתב התביעה, ביקש הבעל להביא ילד לעולם, אבל רעייתו ביקשה ממנו להמתין וכך זה נמשך כארבע שנים. האישה סירבה ועדיין מסרבת להיכנס להיריון. יתרה מזו היא המשיכה לנהל אורח חיים של רווקה. נפגשה פעמיים בשבוע בשעות הערב עם חברות., נטען בתביעה שהגיש עו"ד סולן ונהגה לרדת לאילת ולנסוע לחו"ל בגפה.

בצר לו ,שכר הבעל בלש פרטי, לבדוק האם יש לאשתו מאהב. לרוע מזלו הוא גילה כי רעייתו היפה, פקידת הבנק במקצועה, עובדת בשעות הפנאי, כבת לוויה לגברים עשירים במיוחד בכל רחבי הארץ. להגנתה טענה כי היא לא מקיימת יחסים עם אותם גברים אלא רק מלווה אותם לאירועים. "יש כזו עבודה תתפלאו" אמרה לדיינים ההמומים שהקשו ושאלו מדוע לא דיווחת על העיסוק לבעלך – ועל כך היתה לה תשובה מפתיעה "רציתי את ההכנסה מעבודה זו בשבילי".

בית הדין הרבני התלבט בשאלה האם סירובה של האישה להיכנס להיריון ארבע שנים אחרי הנישואין, הוא תוצאה של הרצון לשמור על מקור פרנסתה או שמדובר בעילה לגירושין .הדיינים הבינו כי הדרך של בני הזוג לגט סלולה וקבעו להם מועד בתוך שלושה שבועות לסידור גט, אבל אז הדהים הבעל ורגע לפני הגירושין בפועל הודיע הבעל לעו"ד סולן "אני רוצה לתת לה צ'אנס".

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY