חדוה אלמוג, מ"מ וסגנית ראש העיר, תפתח את אירועי יום האישה בחיפה והיא יודעת דבר או שניים על העצמה נשית

חדוה אלמוג, מ"מ וסגנית ראש העיר ויו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה, תפתח  את אירועי יום האישה הבינלאומי של עיריית חיפה. האירוע המרכזי יתקיים ביום שלישי, 8.3.16, מהשעה 16:00 ועד 23:00 בהאנגר שברחוב הנמל 32 בעיר התחתית.

אירוע שכולו נשים למען נשים. נשים אלו, הן ההוכחה שלא משנה באיזה תחום את עוסקת, אם זה מתחום היופי והטיפוח, דיאטות ובעיות השמנה, או המטבח, את יכולה להתמקצע ולבנות לך אימפריה – כלכלית או רוחנית – ולהרגיש על פסגת העולם.

יום האישה בעיני חדוה אלמוג נוגע בהעצמה ובארגז כלים. "העצמת נשים היא לא משהו חד ערכי", אומרת אלמוג ומוסיפה, "העצמת נשים זה המון דברים, המון כלים אשר בסופו של יום מתנקזים אל תוך ארגז אחד גדול. לנו יש את היכולת להתאים לכל אחת את ארגז הכלים שלה עם מגוון של פעילויות. יריית הפתיחה של אירועי יום האישה הבינלאומי בחיפה, היא תולדה של שיתוף פעולה בין העירייה ומנהלת העיר התחתית וזה האירוע ברחוב הנמל, אך ישנם הרבה מאוד אירועים שיתקיימו בהמשך השבוע וכדאי לכולן להתעדכן באתר העירייה ובפייסבוק. בחרנו לפתוח את חגיגות יום האישה עם אירוע קליל במהותו, אך מאחוריו יש הרבה מחשבה וכוונה. אנחנו נותנים כבוד והערכה לנשים באשר הן.

באירוע הזה משתתפות נשים אשר בנו בעשר אצבעות עסקים משגשגים וקריירה מפוארת. נשים אלו הן מודל לחיקוי ומקור השראה לנשים רבות. יש משהו בקלילות של האירוע, אשר מכוון דווקא לצד היותר רך ונשי, המתפנק והנהנתן ואין בזה כל רע. להיפך".

המשתתפות באירוע הן נשים חזקות ומצליחות כל אחת בתחומה: הסטייליסטית ליאת אשורי, כוהנת הדיאטות חלי ממן, אשת האקסטרים עם סיפור מעורר השראה אולפת חיידר, זוכת המאסטר שף ד"ר נוף עתאמנה אסמעיל, אשת המזון הבריא פיליס גלזר, העיתונאית/מגישה/סופרת הילה אלפרט, אשת הטיפוח והיופי דריה בלז. אליהן יצטרפו מיצגים של מעצבי השיער סיון מדמוני ורועי לולו, ביה"ס "תמורות" במתחם שיאצו וטווינה ודוכני אופנה ואקססוריז. מי שתחתום את היום היא אורנה בנאי במופע סטנד-אפ.

הכניסה למתחם היא לנשים בלבד, על בסיס מקום פנוי וללא תשלום.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY