סרטון עסקי מוצלח? עסק למקצוענים!

 

רוצים לשפר את תדמית החברה, לפרסם את מוצריה, לקדם פתיחת סניף חדש או לספק הדרכות לעובדים? סרטון קצר ואיכותי המופק על ידי חברה מקצועית הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

 

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, הנגשת המדיות והוזלת עלויות ההפקה והפרסום, הפקת סרטונים לצרכים עסקיים הפכה לאמצעי שיווק מקובל ומבוקש. ואולם, בכדי שהסרטון יעביר את המסרים בהצלחה יש חשיבות רבה לבחירת חברת הפקות מקצועית ומנוסה, שיודעת מה היא עושה. בתחום זה, בין שורה ארוכה של בתי עסק, בולטת במיוחד חברת "שקט מצלמים" המעניקה שירותי הפקה מגוונים, יצירתיים וכמובן גם אפקטיביים מאוד.

 

הכל מתחיל ונגמר בתדמית

בעידן הנוכחי, תדמית חיובית ומיתוג נכון הם ללא ספק שם המשחק. בכדי להשתתף ולהצליח במשחק יש צורך בגישות שיווק ופרסום מתקדמות, המעבירות את המסרים באופן ויזואלי יעיל ומהיר. אחד האמצעים היותר טובים להשגת יעדים אלו הם סרטוני תדמית איכותיים, כפי שיוצרת חברת "שקט מצלמים". מדובר בסרטונים המסקרנים את הצופה, יוצרים בו עניין ומכוונים אותו לביצוע פעולה מבוקשת, בין אם מכירה, הרשמה או הכרות עם המותג ומוצריו.

ליצירת סרטונים אלו יש צורך בידע מקצועי ומיומנות רבה, המסוגלת לשלב בדקות בודדות את הצילומים המתאימים ביחד עם מוסיקת רקע, קטעי קריינות, אנימציה ועוד. גישה מקצועית זו תעניק לכם סרטון שיקדם את תדמית העסק בזירות שונות, ויספק לכם יתרון משמעותי מול מתחרים בשוק.

חברת הפקות מקצועית

"שקט מצלמים" הינה חברת הפקות מקצועית וותיקה שהקים ומנהל גל קדם. מדובר בחברה בולטת בנוף המקומי בזכות גישתה המקצועית, הניכרת בייחודיות ובמקוריות של כל סרטון ובהתאמתו לקהל היעד ולמסרים המבוקשים. החברה עובדת עם שורה ארוכה של יוצרים מובילים מענפי הטלוויזיה והקולנוע, ומאחוריה קשת רחבה של סרטונים המופקים מידי שנה לגורמים מהמגזר העסקי, הציבורי והפרטי.

סרט טוב – עושה את העבודה

חברת ההפקות "שקט מצלמים" בולטת ומבוקשת בשוק המקומי בהיותה חיה ונושמת את המדיה. כל סרטון מופק על ידי החברה בקפידה מרובה ומתוך מחשבה יצירתית, הרואה את התמונה הכללית לאורך שלבי ההפקה המורכבים, החל מבחירת רעיון טוב לכתיבת תסריט ועד לבימוי ועריכת הסרט. כל זאת, בשילוב עם צוות מקצועי בכל אחד משלבי ההפקה, בין אם אנשי קריאטיב, תסריטאים, שחקנים, עורכים ועוד. לצוות החברה יש את הכלים לספק לכל לקוח הפתרונות מדויקים ביותר, המבוססים על חשיבה יצירתיות, נוכחות ואמירה משמעותית.

הפקת מגוון סוגי סרטונים

מלבד סרטוני תדמית, "שקט מצלמים" גם מפיקה מגוון סרטונים נוספים. כך למשל, החברה מפיקה סרטי מוצר עבור מוצרים חדשים או מתחדשים, בעלי נוכחות ויראלית. זאת לצד סרטי הדרכה עבור מערכי הסברה של ארגונים לצרכי פנים וחוץ כאחד, וכן סרטי קד"ם כמוצר משלים לקידום אירועים עסקיים, וסרטי חברה המגבשים את הצוות ומשפרים תדמית. וזו רק ההתחלה: לצוות של "שקט מצלמים" יש את כל הכלים והיכולות להפקת סרטוני אנימציה ותלת מימד מקוריים ושיווקיים, יצירת סרטונים ויראליים ברשתות חברתיות, ועוד היד נטויה.

לפרטים ומידע נוסף אודות הפקת סרטונים שיווקיים, צרו קשר עם חברת "שקט מצלמים" בטלפון 052-2501363.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY