החברה הודיעה כי בכוונתה להרחיב את פעילות הקבוצה וצפויה לגייס לשורותיה עשרות עובדים חדשים כבר מהחודש. זה רלבנטי בהחלט גם לגילאי 50 +

בדרך כלל תקופות החגים הופכות להיות מדכאות וריקניות יותר עבור המובטלים שכן ידוע שפחות חברות מפרסמות מודעות דרושים או ירצו לגייס ולהכשיר עובדים לפני החג. אצל קופל גרופ הסיפור אחר ואופטימי יותר. החברה, הממוקמת בחיפה ופועלת בפריסה ארצית, מגייסת כ-40 עובדים לתפקידים שונים, בהם סוכני שטח, נציגי שירות לקוחות ורפרנטים לתפעול מוצרי פנסיה, בעקבות צמיחתה של החברה והרחבת תחומי פעילותה.

לדברי מיקי קופל, מנכ"ל הקבוצה: "אנו מחפשים לקלוט לשורותינו עובדים ממגזרים מגוונים, דוברי שפות שונות, ונשמח גם להעסיק עובדים בגילאי 50+, להם נציע סביבה משפחתית ותומכת ותנאים מצוינים. גיוס העובדים הנרחב למשפחת קופל-גרופ יאפשר להמשיך לגדול ולתת שירות מצוין ללקוחות החברה".

"קופל גרופ" היא חברה המספקת לצרכן מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת במגוון תחומים, start car kopell- שירותי דרך וגרירה בתחום הרכב, אלקטרו-קופל- שירות תיקונים למוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבתים פרטיים ולאחרונה גם השיקה את jobbit -שירות לתפעול מוצרים פנסיונים למעסיקים. הקבוצה מטפלת מדי חודש בלמעלה מ-300 אלף מנויים ומשווקת את שירותיה באמצעות סוכני ביטוח בלבד.

 

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY