תאגיד המים "פלגי מוצקין" יקים תחנת שאיבה לביוב בעלות 11,000,000 שקלים שתשרת את תושבי השכונה החדשה – שכונת אומנים  ואת כל העתיד להבנות בצפון הקריה

בימים אלה יוצא התאגיד במכרז לבניית תחנת שאיבת ביוב מתקדמת ביותר בעלות של כ – 11,000,000 ₪ שתשרת את האוכלוסיה החדשה באזור "כורדני" .

התחנה תיבנה בעומק של 10 מטרים מתחת לאדמה ותצוייד בציוד החדש והמתקדם ביותר בתחום . בין השאר יוצבו בה 4 משאבות משוכללות וייבנה שטח עילי של כ – 200 מ"ר עבור המשאבות וציוד הבקרה . התחנה תעמוד בדרישות המחמירות ביותר בכל הקשר לרעש, זיהום, גיבוי למשאבות למניעת גלישות או תקלות ובכל דרישות משרד הבריאות העדכניות .

בפלגי מוצקין אומרים כי מדובר בתחנה הגדולה ביותר שנבנתה במוצקין, עד כה התחנה הגדולה ביותר היתה תחנת ציגל . השפכים ישונעו מתחנת השאיבה בכורדני עד למכון הטיהור של חיפה באמצעות קווי הסניקה החדשים מהקריות למט"ש. בימים אלה מושלם קטע נוסף של קוים גדולים אלה במקביל לפסי הרכבת מרחוב יששכר בעלות של 4.5 מיליון שקלים דרכו יעברו השפכים .

בפלגי מוצקין נערכים לשלבים הבאים בבנייה במתחם כורדני , ומתכננים עבודות תשתית בהיקף של כ –12 מיליון ₪ , העבודות יחלו אף הן בימים הקרובים .

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY