בשורה חשובה לתושבות ותושבי הצפון: מכשיר MRI חדש שיופעל ע"י אסותא חיפה בשיתוף לאומית שירותי בריאות לחברי כל קופות החולים.המכשיר שהחל לעבוד החודש, מתוכנן לבצע למעלה מ- 10,000 בדיקות בשנה הקרובה והפעלתו תשפיע באופן ניכר על זמינות התורים לבדיקות הדימות החשובות שעשויות להציל חיים.

מכשיר MRI זה הינו ברישיון של לאומית שירותי בריאות והוא המכשיר הראשון אותו מפעילה לאומית בשותפות עם אסותא . הוא מצטרף למכשיר ה- MRI הנוסף שמפעילה אסותא לתושבי הצפון בחיפה והושק בשנת 2020.
במהלך שנת 2025 המכשיר, הממוקם בניידת, יועבר למבנה קבוע במרכז רפואי חדש שתקים אסותא בעכו אשר יכלול שירותים רפואיים נוספים לרווחת תושבי הצפון.

גידי לשץ- מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים:“הנגשת שירותי בריאות בכל עת ובפרט בתקופה זו מהווה בשורה גדולה לתושבי עכו ולאזור הצפון כולו. באסותא מבוצעות כמיליון בדיקות דימות בשנה.אנו גאים להרחיב את פריסת מכשירי ה- MRI שמפעילה אסותא עם הצבת המכשיר החדש בעכו ובכך לתת מענה לצורך בבדיקה החשובה.אני מברך על שיתוף הפעולה עם לאומית.יחד נמשיך לפעול לשירות מיטבי תוך הרחבת פריסת השירותים שלנו".

חיים פרננדס – מנכ"ל לאומית שירותי בריאות: לאומית שירותי בריאות בחרה בעיר עכו להצבת והפעלת מכשיר MRI  הראשון של לאומית, מכיוון שאנו רואים בתושבי הצפון בכלל ובעכו בפרט יעד אסטרטגי לקידום ושיפור הרפואה בישראל, בוודאי בימים קשים אלו העוברים על תושבי הצפון, לאומית חרתה על דגלה לקדם נגישות וזמינות רפואית למבוטחיה בפריפריה הגאוגרפית והתרבותית והצבת המכשיר בעכו מהווה נדבך נוסף בפעילות זו.אני מודה לאסותא על שיתוף הפעולה ונמשיך יחדיו לקדם את איכות הרפואה בישראל

נועה שמש מנהלת בית חולים אסותא חיפה: "מבצע מורכב להקמת שירות רפואי חשוב ונדרש הושלם זה עתה בעיר עכו,אני מודה לעיריית עכו על התמיכה והגיבוי, ולשותפינו היקרים בקופת חולים לאומית ובמחוז הצפון, בטוחה כי שירות זה, שיונגש גם לחברי קופות נוספים ויפעל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ישדרג את שירותי הרפואה בגזרה הצפונית לרווחת כלל התושבים".

צחי שטרן – מנהל מחוז צפון, לאומית שירותי בריאות: הנגשת השרות הרפואי החדש לעיר עכו ולצפון בכלל הינה חלק מתנופת ההתפתחות של לאומית במחוז צפון. שרות זה אשר יופעל בסטנדרטים הגבוהים ביותר במיקום מרכזי מאד, עם נראות ברמה הגבוהה ביותר, עם חניה בשפע, ונגישות מלאה,תוך שימור והקפדה על הגישה האישית והאנושית המאפיינת והמייחדת אותנו הינה בשורה ענקית ללקוחות לאומית בפרט ולרווחת כלל התושבים .תודה לשותפים שלנו באסותא על שיתוף הפעולה בהקמת השירות הרפואי שבאה מתוך הבנה עמוקה והצורך לשיפור בריאות לקוחותינו

 

השירות זמין לחברי כל קופות החולים בכפוף להפניית רופא ולטופס 17.

 הניידת ממוקמת במרכז העיר ברחוב שלום הגליל 1 , קניון עכו.

ניתן להגיע בתחבורה ציבורית. שעות הפעילות מאפשרות זימון תור מהיר ונוח, והבדיקה מבוצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 ניתן לזמן תורים לשירות דרך אתר אסותא

 אפשר לבצע את הבדיקות גם באופן פרטי (תשלום מלא).

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY