ביום שבת ה – ה-6 לינואר 2024 תתקיים תחרות בית הגמר של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בעיר חיפה,לכ-120 ילדות וילדים בגילאי 6-18 מכל רחבי צפון הארץ. בתחרות יקחו חלק, שחקניות ושחקנים צעירים משלל מועדוני הטניס בצפון, אשר העפילו משלב הבתים שנערך בשבוע שעבר עם כ-180 משתתפים ועם קהל של מאות אוהדים.

תחרות בית הגמר, ה"נוקאאוט",  תכלול 11 קטגוריות, מתוכן 5 מעורבות, 3 לבנות ו3 נוספות לבנים על פי גילאים ורמות קושי. בסופה של התחרות יזכו 11 ילדות וילדים, אחת/אחד מכל קטגוריה, במקום הראשון. זוהי התחרות הראשונה לעונה מבין ארבע אשר מתוכננות לשנת הלימודים הקרובה לתושבי הצפון. התחרות פתוחה לקהל הרחב, ומתקיימת במרכז הטניס והחינוך חיפה שבכניסה לעיר.

ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה:" המטרה שלנו בסופו של דבר היא לחשוף כמה שיותר ילדות וילדים לטניס תחרותי עם ערכים וכל מה שמשתמע מכך, כבר מגיל צעיר, ולגרום להם להתאהב בטניס, כדי שיוכלו להמשיך מכאן להתאמן, להנות, ולהגיע להישגים ברמה הלאומית והבינלאומית. כאשר תדרכתי את המתחרים הצעירים בשבת הקודמת, אמרתי להם שהניצחון שלי יהיה שכולם יצאו מהתחרות עם חיוך, גם אלו שיפסידו, כי קיבלו אווירה טובה, תחרות ברמה מקצועית עם לוח זמנים מדויק, ערכים ואנרגיות טובות. "

מרכזי הטניס והחינוך בישראל הינו ארגון ללא מטרות רווח וקיימים משנת 1976. כיום יש 24 מרכזים ושלוחות המכילים  כ – 194 מגרשים בישראל, כאשר החדש מבינהם נפתח במגדל העמק. בשנים האחרונות נפתחו מרכזים במועצה הדרוזית מסעדה ברמת הגולן (2023) חצור הגלילית (2022), טייבה, דימונה (2021). חזון מרכזי הטניס והחינוך בישראל  – לאפשר לכל ילדה וילד בישראל – ללא הבדל רקע, דת, יכולת גופנית או כלכלית את ההזדמנות ללמוד את משחק החיים דרך משחק הטניס.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY