רשת בתי הטבע "אניס", בבעלותם של אילן ונטלי מוסרי, מביאה כבר משנת 1994 את בשורת הטבע והבריאות, עוד לפני שצצו כאן כל מיני סופרים טבעיים למינהם או מחלקות בריאות בסופרים גדולים וצפופים שחווית הקניות בהם פחות מרנינה. אם הצפוניים שבינינו פחות שמעו על אניס, זה לא נורא כי השנה נפתחו לראשונה סניפים חדשים בחיפה, כשהחדש ביניהם הושק ממש בימים אלה בגרנד קניון חיפה, בניהולם של נועם ברמן ומיקי יוחנן. על היח"צ מופקד משרדה של לימור כרסנטי. היינו שם כדי לדווח.

מסיבת העיתונאים שהתקיימה כללה הרצאה בשילוב טעימות של נטלי מוסרי, נטורופתית במקצועה שהסבירה על סגולות סוגי הסופר-פודס(מזונות-על בעלי ערך תזונתי גבוה). שאלות רבות עלו בהרצאה שלה למשל על כוחם של הסופר פוד וגם למה מזון בריאות יקר יותר. התשובה שקיבלנו הייתה מרגיעה , למשל שאפשר בכל זאת למצוא בחנות דברים במחירים ממש נוחים, כמו טחינה או שמני איכות למינהם.

החנות מרשימה במראה שלה, ההסתובבות בה היא החוויה הכי שונה מלחפש מזון בריאות בסופר נפוץ כלשהו, יותר מזכירה מעין בוטיק מזון איכותי שאפשר לבלות בו שעות רק לקרוא את הרכיבים שעל גבי המוצרים.

מבין אנשי התקשורת שנכחו וטעמו כמה ממרחי איכות: אברהם ציבין, יורם מארק-רייך, דינה רפאל, לילך דה-פז, סימה להט, פרומה קינד, שיר כרפיס, רונית קיטאי, אורה עקרון, יפה גביש, נטע פלג, ורדית שטרנבך, לאלי נחמה, אורית ענבר, רוני רוזנצוויג, שולמית אטיאס ורותה דנינו.בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה במודעות לסגנון חיים בריא ומאוזן יותר. אז אם גם אתם בחשיבה של לזרוק הלאה את מבצעי 3 פסטה ב-12 שקלים ולעבור לאכול בריא וטעים יותר, זה המקום להתחיל.אניס רואה לה למטרה לקרב כמה שיותר אנשים לעולם הבריאות והטבע ולהציע אלטרנטיבות לכל מזון רגיל, בזכות המגוון העשיר במוצרי מזון איכותיים טבעיים ואורגניים.בנוסף ניתן למצוא ברשת תוספי תזונה של החברות המובילות, קוסמטיקה טבעית ואורגנית, מוצרי ניקיון והיגיינה אקולוגיים ועוד.ברשת משקיעים רבות בעיצוב, באווירה ובהכשרה המקצועית של הצוות על מנת לספק ללקוחות חווית קנייה אחרת.ניתן לקבל במקום ייעוץ מקצועי, אישי ואדיב, כחלק מבקרת האיכות של הרשת והרצון לסייע ללקוחות בבחירת מוצרים איכותיים וטבעיים, הרשת בוחרת בקפידה את המוצרים הנמכרים ובכך מבטיחה ללקוחות צרכנות נבונה ואיכות

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY