חידה: כמה ק"ג בשר יש ב-2,500 המבורגרים? תשובה: 500 ק"ג שזה חצי טון. הסניף השני בעיר של רשת "בלאק", נפתח בשלישי בגרנד קניון. למעלה מ-800 המוזמנים התפנקו על הקציצות העגולות ועל אפרול שפריץ

2,500 המבורגרים, כן קראתם נכון! אלפיים וחמש מאות המבורגרים חוסלו בשלישי עד תום בהשקת הסניף החיפאי של רשת "בלאק" בגרנד קניון. למעלה מ-800 מוזמנים התענגו לא רק מהמבורגרים איכותיים, אלא גם מ-רבע טון צ'יפס תפו"א ובטטה, ברוסקטות מיוחדות, הררי אדממה, שלושה ברים של משקאות קלים וחריפים והכל ברוחב לב שלרוב לא קיים במחוזותינו ואשר מאוד מאופיין לרשת בניצוחו של השף והבעלים צחי בוקששתר והזכיינים המקומיים יואב ועדי כהן, שלומי וורד פורמן, גיא ויסמין רביד אשר להם זה הסניף השני בעיר, אחיו הצעיר לסניף המצליח בסינמול.

בשעה 21:00 התנקזו אל המקום המוזמנים ותוך מספר דקות המקום היה מפוצץ באנשים הנכונים. ישראל סביון, שעד לפני כחודשיים היה מנכ"ל הקניון, הסתובב כחתן ביום שמחתו ולא בכדי. סביון הוא האחראי הבלעדי על המהלך של הכנסת הבלאק לקניון ונראה מאושר. כן נראו: משה רוזנבלום מנכ״ל קניוני עופר, ניר ברקן מנכ״ל גרנד קניון, אילנית צוקרמן מנהלת השיווק המסחרי של הקניון, אור שחף מנכ"ל החברה הכלכלית, ישראל בן שלום, תמי ברק, נטע דוברין, עדי קאופמן מנכ"לית תיאטרון הצפון וסגניתה סיון בראונר, מוטי איינס מנכ"ל הסימפונית, יגאל שיינס סגן נשיא אקדמית גורדון, עו"ד לימור מגן ויוסי פלד, אורית ושמוליק אברהם, יובל קאופמן מנהל הביט, הקונדיטור דודו אוטמזגין, רון בן גלים, אושיית הפייסבוק ייבגני זרובינסקי, ניצן ומיקי מרציאנו בעלי פרנג'ליקו ובקתה ביער, מיכל מאי מנהלת השיווק של הקריון, תמי רז ועופר ארגמן, עו״ד מיקי בן יצחק, עו״ד גלית צור, עו״ד שרית גולן שטיינברג חברת מועצת העיר, אן כהן מרום דוברת עיריית ק. מוצקין ובעלה ורוני מרום, אורנית ושלום שטרית הבעלים של חברת שתית ומלון וילה כרמל, אסנת שליט מנהלת השיווק של המלון, צילה ברוך, רענן אילון, ניקולאי קדוש, ארז סלע וסיגלית ממן, אריה גלר, אימן בסטוני, יעל תל ומשה ונר, יוני ליבמן הלא הוא אלדיני הגדול, הילי וולך, אבי נביא, כרמל שבתאי, אסנת טוכמן, ענת סבאג קריימר, עופר אלון, מרב חכם, מירב כרפיס, קובי פרנקו ולירן חולצה אפורה.

מקומם של אנשי הממלכה השביעית לא נפקד: יורם כרפיס, בני יזרעאל, אברהם ואורן צ׳יבין, יורם מרק רייך, דינה רפאל, יפה גביש, בועז כהן, ניר אהרוני, אודיה שווץ, טלי ליבמן, יוסי פרץ ארי, דורון שפר, נטע פלג, אסי אברהמי, מיקי שוורץ, צילה לייפר ושרה איקו. כל האירוע הועבר בלייב ברדיו חיפה עם השדר דודו אזולאי.

על היח"צ הופקדה אורית שחם וואלך והדר חזן ממשרדה. היה שווה.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY