אל סאן: ציפוי חלונות נגד שמש

לצד פתרונות מיגון מתקדמים מציעה חברת אל-סורג מוצרי סינון סלקטיביים של אור השמש, ובראשם ציפוי חלונות אל סאן. בשורות הבאות נספר לכם על היתרונות החשובים שניתן להשיג בעזרת ציפוי חלונות נגד שמש ומדוע מדובר בהשקעה כה משתלמת

 

הצורך בציפוי חלונות מבנים

כידוע, זכוכית היא חומר שכיח במיוחד בחזיתות של מבנים עסקיים, מסחריים וציבוריים, וזאת עקב מספר יתרונות חשובים כגון שקיפות, חוזק וגמישות עיצובית. יחד עם זאת, הבעיה המרכזית בזכוכית היא שמדובר בחומר בעל רמת התנגדות תרמית נמוכה, כלומר היא מעבירה באופן יחסי הרבה חום. אם נביא בחשבון את ימי השמש המרובים בארצנו הים תיכונית נוכל להבין מדוע הטמפרטורות בבניינים מרובי חלונות נוטות לעלות במהירות בעונות המעבר ובעיקר בקיץ. כתוצאה מכך יש להפעיל את מערכת המיזוג כבר בשעה מוקדמת ומכאן והלאה היא תפעל בעוצמה גבוהה לכל אורך היום. אין פלא שמערכת המיזוג היא צרכנית החשמל העיקרית בבניינים אלו, כאשר ציפוי חלונות אל סאן נועד לתת מענה לבעיה זו על ידי סינון סלקטיבי של אור השמש, דבר המביא להפחתה של עד 80% בחדירת החום ומכאן לחיסכון עצום בצריכת האנרגיה.

 

המשמעות הכלכלית של מדבקות לחלונות

הנתונים מורים כי ציפוי חלונות נגד שמש יכול להביא לחיסכון משמעותי של עד 30% בצריכת החשמל, כלומר אלפים רבים ואף עשרות אלפי שקלים כבר בשנה הראשונה. אמנם הצריכה והחיסכון משתנים ממבנה למבנה אך בסך הכול מדובר בהחזר השקעה מהיר מאוד שעומד בממוצע על שנתיים לכל היותר. מכאן והלאה בעלי המבנה נהנים מחיסכון נקי על הוצאות החשמל ובנוסף מקבלים עד כ- 15 שנות אחריות הן על המוצר והן על ההתקנה. כל זאת עוד לפני שהזכרנו יתרונות נוספים של מדבקה לחלון נגד שמש.

 

יתרונות נוספים של ציפוי חלונות

מלבד התרומה הכלכלית המובהקת, ציפויי חלונות נגד שמש תורמים רבות גם להקטנת הסנוור של אנשים במבנה, דבר המעלה את איכות השהייה והעבודה בו. כמו כן, המדבקות משמשת כמסנן קרינה אולטרא-סגולה המזיקה לעור ועלולה לגרום לתחלואה מסוכנת, וגם לפגום ברכוש המצוי במבנה. למעשה, לאל סאן שיעור חסימת UV של כ- 99%! לבסוף, מדובר גם במוצר ידידותי לסביבה התורם כאמור להקטנת צריכת החשמל, ומכאן להפחתת הכרייה והשימוש בתהליכי בעירה שפולטים לאוויר חומרים מזהמים.

 

לקבלת מידע נוסף על ציפוי חלונות נגד שמש ולשיחה עם נציגי אל-סורג פנו אלינו דרך האתר או התקשרו כעת לטלפון 1700-501-701.  

 

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY