'דנדשה' היא רשת של חנויות בגדי יד שנייה חברתית לנשים מבית קבוצת 'שכולו טוב', המהווה מרכז שיקום והכשרה תעסוקתי לנשים המתמודדות עם חסמים תעסוקתיים.דנדשה פעילה כיום בפריסה של 9 חנויות ואתר אונליין לרכישת בגדי יד שניה, כאשר בחודש האחרון פתחה שני סניפים נוספים, זאת למרות המגמה בחודשים האחרונים.

רשת דנדשה מודיעה על פתיחת 2 סניפים חדשים בראשון לציון ובקריית מוצקין.הסניף בקריית מוצקין נפתח באמצע חודש דצמבר, וממוקם בשדרות גושן 29. פתיחת הסניפים מסמנת צעד חשוב בהתנעת הכלכלה הישראלית, ובחיזוק החוסן החברתי של אוכלוסיות רבות בחברה.

עופר כהן, מנכ"ל קבוצת שכולו טוב: "בימים אלו, העורף נדרש להתמודד עם אתגרים חברתיים משמעותיים וליצירת חוסן לאומי. קבוצת שכולו טוב ממשיכה להרחיב את פעילותה בהתאם לחזון לשילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה ובחברה, דבר המחזק את החוסן של מדינת ישראל, שבתקופה זו זקוקה לו יותר מתמיד. רשת דנדשה מבוססת על מודל שיקומי חדשני המאפשר אחוזי השמה גבוהים של אנשים עם חסמים תעסוקתיים בשוק העבודה. המודל אותו פיתחה ומפעילה הקבוצה זכה לפרסים רבים בארץ ובעולם.
הקבוצה תמשיך לפעול ולפתח סביבות הכשרה תעסוקתיות בלב החברה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם של אנשים עם מוגבלויות.

הערכים המובילים את הרשת הם מחזור, צרכנות נבונה ותעסוקה חברתית, בדגש על הכשרה תעסוקתית משמעותית לנשים.  בסניף מתנסות הנשים במכירות, תפירה, סטיילינג, דיגיטל ובשירות לקוחות כל זאת במטרה לרכוש מיומנויות מקצועיות שונות להשתלבות בשוק העבודה הטבעי.

רשת 'דנדשה' היא הרשת הראשונה בישראל לבגדי יד-שנייה המפעילה גם חנות אונליין: https://dandasha.co.il/!
דנשה מציעה למכירה אלפי פריטי אופנה במחירים נגישים ושווים לכל כיס וטווח המחירים נע בין 20-80 ₪ בלבד. כל הבגדים נמסרים ע"י הקהילה בסניפי הרשת, עוברים מיון קפדני, כביסה ורק לאחר מכן נמכרים בחנויות היד השניה ובאתר.שני הסניפים החדשים מצטרפים לסניפי הרשת הקיימים בתל אביב, חיפה, עפולה, נתניה, כפר סבא, רמת גן, קריית גת וראשון לציון.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY