החדש של טרנטינו

מחכה לכם בעיסקית. טרנטינו
מחכה לכם בעיסקית. טרנטינו

הגענו לטרנטינו, איטלקייה הצמודה ליס פלאנט, לא כדי לראות את סרטו החדש של קוונטין "שמונת השנואים", אלא לדגום את תפריט העסקיות. רשימה עם גילוי נאות.

 

אפתח בגילוי נאות (ראשון). הוזמנתי ע"י היח"צ למסעדת טרנטינו, האיטלקייה שנמצאת במתחם המסעדות ובתי הקולנוע בקניון הסינמול, כדי לכתוב ביקורת על העסקית. לפני שעצרתי לרגע לחשוב על ההשלכות, השבתי בחיוב ואז הבנתי את גודל הברוך. איך אני, אשר כבר חודשיים שקועה עד צוואר בשיגעון החדש שלי, תזונה פליאוליתית, אמורה לכתוב על מסעדה שעיקר המזון המוגש בה מתבסס על בצקים ודגנים, מהם התנזרתי באופן מוחלט. למי שלא יודע, פליאו היא דרך חיים תזונתית המנסה לחקות ולהתקרב ככל שניתן לאכילת מזונות האדם הקדמון, טרם המהפכה החקלאית, ובקיצור, תזונתי מבוססת על ירקות, חלבונים ושומן. וזהו. כמעט.

אז מה עשיתי אתם שואלים? הזמנתי חברה שהיא גם העורכת שלי, כשהחלוקה אמורה להיות מאוד ברורה. היא תזמין פסטה, או פיצה ואני אסתפק בנתח עסיסי של בשר, המתאים לטורפת המצויה בי לאחרונה.

גילוי נאות (מס' שתיים). שכירים העובדים במשרה מלאה, לא תמיד יכולים להתחפף מהעבודה, כדי לדגום עסקית כזו או אחרת, לכן הגענו לפנות ערב. חלל המסעדה מעוצב ברוח מסעדות טוסקנה עם פונטנה (מזרקה) במרכזה מלאה במטבעות אשר הושלכו ע"י לקוחות עם תקווה לשיפור המזל. המלצריות היו חינניות במיוחד, אדיבות ומקצועיות. הן אפילו ידעו, באופן מזערי אמנם, על פליאו.

כמו שכתוב בספרים, פסטה עם כדורי בשר. טרנטינו
כמו שכתוב בספרים, פסטה עם כדורי בשר. טרנטינו

גילוי נאות (שלישי ואחרון). נשבעת שלא ידעתי, כשהזמנתי את העורכת החביבה עלי, על תוכניותיה לגבי שינויים שהיא עומדת לעשות בחייה, אבל כן אמרתי לה שהיא תהיה חייבת להזמין פסטה או פיצה ולחוות דעה, כי אחרת מה הטעם. תשובתה: "זו תהיה הפסטה האחרונה בחיי, כי יום אחרי אני אהפוך להיות פליאו". התעלפתי. על האשה הזו המציאו את המשפט 'יפה מבפנים ומבחוץ' והיא עכשיו גם פליאו. נמסתי.

הזמנו כל אחת מנה ראשונה ועיקרית והתפנינו למה שאנחנו עושות הכי טוב. לרכל.

העורכת הזמינה קרפצ'יו לראשונה ופסטה שחורה (שנצבעה מדיו של דיונונים) עם פירות ים בשמנת, כי אם כבר, אז… ואני הסתפקתי בסלט ירקות עם נתחי עוף וסטייק פילה עם אנטי פסטי. בהחלט לא בעסקית, אבל זה המחיר שצריך לשלם מי שהיא בעייתית.

ברשימה זו אין ציונים אבל יש המלצות. שיטוט ארוך בתפריט העסקיות מגלה שהוא משתלם במיוחד. העסקיות מוגשות בימים א-ה בין השעות 12:00-17:00 במחירים שבין 59-79 ₪. העסקיות בנויות ממנה ראשונה ועיקרית והן כוללת שתייה קלה. ניתן להזמין 1/3 בירה ממבחר הבירות בחבית, או יין הבית, אדום או לבן, במקום שתייה קלה/חמה בתוספת 10 ₪.

טרנטינו פתוחה בכל יום מהשעה 09:00 ועד אחרון הלקוחות. ההסתדרות 55, סינמול.

המלצה: שווה להגיע במיוחד.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY