בחברת ״הנסיך הקטן״ מציעים שלל צעצועים חדשים לחגים ובכלל, הנה מה שאנחנו אהבנו במיוחד

צבי הנינג'ה על גלגלים – ערכת משחק מגרש סקייטבורד רמפה – טירוף המוטנטים

קוואבנגה. צבי הנינג'ה חוזרים עם סרט חדש – טירוף המוטנטים עם מגוון רכבים ודמויות ממונעות על שלט ברמה שעוד לא הכרתם. בצעו פעלולים ותמרונים עם לאונרדו, רפאל, דונטלו ומיכאלנג'לו רכובים על סקייטבורד.

המחיר 149 שקל

לרכישה לחצו כאן

זימפלי Zimpli – פצצות אמבטיה עם מברשת הקסם Magic Brush Baff Bombz

ליין מוצרים ייחודי ומגניב למשחקי מים – אבקות ליצירת ג'לי, שלג ופצצות צבע ייחודיות!
שופכים למי הרחצה את האבקה, מערבבים ומקבלים מרקמים שונים לחוויית משחק מהנה וייחודית!
פצצות הצבע Baff Bombs וערכת מברשת הקסם מאפשרות לכם להמשיך את זמן היצירה גם באמבטיה, בבריכה הביתית או אפילו בגיגית בזכות הצבעים המתפרצים והצורות המיוחדות

המחיר 89.90 שקל

לרכישה לחצו כאן

בישראטוייס מציעים שלל משחקי קופסא כמיטב המסורת

המפתח לטירה
מדובר במשחק תחרותי מהיר ומהנה המבוסס על אסטרטגיה, מזל ואומץ.
כל מה שצריך זה אסטרטגיה, אומץ וקצת מזל. עליכם לפתוח את הדלתות במבוך, לחסום את המתחרים ולהגיע לקצה הנגדי של הטירה ראשונים. מאחורי כל דלת מחכה הפתעה… כל משחק יכניס אתכם למבוך חדש לגמרי.

המחיר 79.90 שקל

לרכישה לחצו כאן

קוף המספרים
פותרים תרגילי חשבון בסיסיים ומכירים את המספרים עם משחק שיווי משקל קל וכיפי.

משחק לקידום כישורי החשבון הראשוניים של הילד על-ידי לימוד איזון ושמירה על שיווי משקל של סכום מספרים זהה – וכל זה על גבי מאזני הקופיף. משקל הבננות מדויק, כך ששילובי המספרים הנכונים תמיד יהיו מאוזנים באופן מושלם על גבי המאזניים.

המחיר : 59.90 שקל

לרכישה לחצו כאן

מבוך הקוביות 
משחק חשיבה ותפיסה חזותית מאתגר

משחק מבוך הקוביות מבוסס על עקרונות מתמטיים שאתגרו דורות של מתמטיקאים. הקוביות עם המסלולים וסימוני הצבעים, יוצרים מערכת כמעט אינסופית של חידות אתגר שיעניקו זמן איכות של חוויה והשארה לכל המשפחה.
המשחק מבוך הקוביות הוא כלי מדהים המסייע בחיזוק מגוון רחב של מיומנויות, חשיבה הגיונית, מודעות מרחבית ותפיסה ויזואלית ובנוסף מסייע לפתרון בעיות וחיזוק הביטחון העצמי.
לכל קובייה 6 צבעי רקע – כל צד בצבע שונה, הצבעים שונים מקובייה לקובייה. כל צבע מופיע רק פעם אחת על כל קובייה. על כל צד של כל קובייה מופיע קו בצבע שונה. ישנם שלושה סוגי קווים שונים: קווי קצה – התחלה או סוף: חלקים שמתחילים או מסיימים קו. קווי אמצע: חלקים של קו או כל חלק האמצע של הקו. קווים פינתיים: קווים פינתיים (יכולים להיות גם חלק מאמצע של קו.

מחיר: 119.90

לרכישה לחצו כאן 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY