מותג השעונים השוויצרי PHILIP STEIN הנחשב לאחד מהבולטים והיוקרתיים בעולם, מוסיף ניחוח בינלאומי למלתחות של מכבי חיפה, וחובר לשיתוף פעולה עם קבוצת הכדורסל החיפאית.

סדרת ACTIVE עליה מבוסס השעון שיוחד לקבוצה, עוצבה בקווים ספורטיביים- אלגנטים. בתי השעון עשויים פלדת אל-חלד, סיליקון או זהב, ומשתלבים בצורה הרמונית עם רצועות סיליקון ספורטיביות או צמידי מתכת היוקרתיים. לאחרונה, חבר המותג לקבוצת הבייסבול האגדית הניו יורק יאנקיז בסדרת שעונים ייחודית, שעוצבה ברוח הקבוצה וכעת הגיעה תורה של הישראלית הירוקה.

 לדברי ג'רמי מדיוני, סמנכ"ל המכירות הבינלאומי של המותג: "שיתוף הפעולה עם קבוצת הכדורסל הינו טבעי ומתכתב באופן ברור עם ערכי המותג. הקשר בין השניים הוא סימביוטי, שכן העיסוק בספורט מחייב שמירה על אורח חיים בריא והקפדה על שיפור מתמיד של איכות החיים. אנו רואים בשיתוף הפעולה מקפצה לחשיפת המוצר ויתרונותיו הייחודים לקהל הרחב בישראל, שמיודע ומכיר איכות חיים מהי".

 שיתוף הפעולה יניב פעילויות משותפות במשך כל העונה: החל במשחקי רבע נושאי פרסים, פעילות נרחבת ברשתות החברתיות ועד השקות ואירועים שונים של המותג, עם הרחבת פעילותו בשוק הישראלי.

 במהלך שבוע השקת השעון הרשמי, עד ה-16.2, ימכר השעון במחיר מיוחד של 1,990 ₪. מחיר השעון 3,490 ₪. להשיג בסניפי רשת Gold-time.

במסיבת העיתונאים שהתקיימה בהולמס פלייס גרנד קניון נכחו, מלבד סגל השחקנים, אנדרו וילסון מנהל השיווק של הקבוצה, יו"ר מכבי חיפה ארנון שירן, מנהל הקבוצה עידו קוז'יקרו וחברים נוספים מהנהלת הקבוצה. היה תמיר. 

 

תצלום: מיכה קיזנר

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY