רשת החנויות Spices (ספייסז), המציעה חוויה קולינארית טוטאלית של טעמים, ריחות, מגוון רחב של מוצרים, חומרי גלם לאפייה ובישול, כלים מקצועיים למטבח הביתי ועוד, מוסיפה להתרחב ופתחה השבוע את הסניף הראשון בצפון, במתחם האאוטלט החדש חוצות המפרץ  בהשקעה של כ- 1.2 מיליון שקלים.

סניף Spices outlet חוצות המפרץ, מתפרס על פני כ- 500 מ"ר,  ומעוצב על פי הקונספט המוכר בכל סניפי spices בארץ. הסניף מציע תחת קורת גג אחת מגוון רחב של מוצרים, מוצרי חשמל, כלים לבישול, אפיה והגשה, חומרי גלם איכותיים ומקצועיים. כמו כן, כחלק מהיותו סניף הדגל של הרשת בצפון, יערכו גם הדגמות והטעמות לקהל הרחב ללא תשלום, זאת כדי להציג לקהל את היכולות של חומרי הגלם הייחודים של spices בכלל וסניף outlet  spices חוצות המפרץ בפרט – חומרי גלם ומטעמים היכולים לקחת חלק בכל אירוח.

לדברי גיא מורג, הבעלים של רשת spices : "אנו שמחים מאוד על ההזדמנות להשיק לראשונה סניף של הרשת בצפון. זה בהחלט עומד עם האסטרטגיה שלנו והרצון להפוך לרשת בפריסה ארצית רחבה, ולפתוח אותה בפני קהלים חדשים ומגוונים. מורג מוסיף כי, הסניף שייפתח יהיה מוגדר כסניף outlet, וכמתבקש מגודל החנות, יציע לאורך כל השנה מבצע קבוע של 30% על הכלים (לא כולל מוצרי חשמל) ו– 20% על חומרי הגלם לאפייה ובישול ומוצרי החשמל, זאת לצד מבצעים שונים שיוצעו לעיתים קרובות, היות והסניף מחזיק בקולקציות מגוונות והרצון להציע את המוצרים לקהל הרחב במנעד רחב של מחירים".

מורג מוסיף כי הייחודיות של הרשת באה לידי ביטוי בשני אופנים, הראשון הוא היותה רשת המציעה מבחר עצום של מותגים ומוצרים בינלאומיים ומקומיים, שלעיתים קרובות אנו פוגשים בחנויות בחו"ל וכעת ניתן להשיגם בחנויות הרשת. הייחוד השני, שהוא מאוד מהותי וחשוב, וכל צוות הרשת מכוון אליו – כל העובדים הם בעלי ידע ותשוקה לעולם הבישול והאפייה. הלקוחות יכולים להיעזר בהם בבחירת המוצרים, תוך שהם יקבלו הסבר מקצועי על מהותם, למה מיועד כל מוצר, מה ניתן להכין בעזרתו, עם מה מומלץ לשלב אותו – ועד קבלת מתכון עם הנחייה לחומרי הגלם הנדרשים, איתם יוכלו להכין בבית מאכלים ומאפים ולהתגאות במעשה ידיהם.

 

Spices outlet מתחם חוצות המפרץ, חיפה  (בנין 7, מדרחוב מקורה ליד קפה גרג)

שעות פתיחה ראשון עד חמישי 9:30-21:00
שישי 9:00-14:30
שבת 22:00 – 10:30

טלפון: 04-8475454M-11

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY