משק תמם- מהחקלאי היישר לצרכן עד הבית

למרגלותיו הצפוניים של הר הכרמל, במושב גבע כרמל הפסטורלי, שוכן משק תמם.המשק החקלאי אשר קם בשנת 1949 מתהדר ב-3 דורות של עבודת אדמה ואהבת הארץ ומפיק מידי יום תוצרת פרימיום נקיה, טריה ואיכותית של פירות וירקות.

משק תמם מספק תוצרת חקלאית למיטב עסקי קולינריה בצפון, כשבשנה האחרונה גם נכנס לסקטור הפרטי עם שירות אונליין חדשני, בקרב תושבי חיפה, נשר, יקנעם, קרית טבעון, טירת הכרמל, עתלית, זכרון יעקב, קיסריה, בנימינה, וישובי חוף הכרמל ולאחרונה גם מגיע לאיזורי המרכז- הרצליה ות"א.

שרון תמם, הבעלים של המשק, איש עסקים וחקלאי, בן 35 ואב לדור בן ה-10 חודשים משתף "דור הוא הדלק שלי וגם בעת משבר אישי שחוויתי הוא הפיח בי את הרצון להמשיך לקום לפנות בוקר, לעבוד בשדות, לנהל 40 עובדים ולפתח את המשק לכיוונים חדשים, לצד אבי ודודי.

אנו מאמינים שבדיוק כמונו יש משפחות רבות אשר כמהות לתוצרת טרייה ואיכותית במחירים הוגנים. לכן בעקבות הביקוש פתחנו את שערינו לקהל הרחב.אנו מביאים אליכם רק תוצרת מקומית מהחווה שלנו, באספקה מיידית מהחקלאי היישר לצרכן עד הבית, כלומר התוצרת נקטפת סמוך למועד ההזמנה ותוך פחות מ-24 שעות היא כבר אצלכם על השולחן!"

משק תמם מציע את הקונספט המושלם להזמנה נוחה ומהירה אונליין. יש אפשרות גם להגיע באופן עצמאי לגבע כרמל וליהנות ממבחר פירות וירקות, במחירים לכל כיס

משק תמם 

האלון 74 גבע כרמל

https://www.meshek-tamam.co.il

נייד 054-3536666

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY