נוטלי- נוטלה

קבוצת נוטלי מציגה את מותגי היוקרה לעיצוב הבית וביניהם חברת הברזים המובילה בעולם hansgrohe – Axor, מטבחי היוקרה של  Rationalגרמניה, אמבטיות הפלדה kaldewei –  , ועכשיו גם קונצרן כיורי המטבח הענק משוויץ FRANKE ועוד.

משנה לשנה הולכת וגוברת המודעות הישראלית לעיצוב הבית. אם בעבר אמבטיות, חדרי רחצה ומטבחים עוצבו באופן פונקציונאלי רק כדי למלא את תפקידם, הרי שהיום העיצוב הוא פקטור חשוב לא פחות ואולי אף יותר.

בתחומים אלו של איכות ועיצוב קבוצת "נוטלי" קובעת את הטון ומביאה לישראל את המותגים הטובים בעולם בתחום חדרי הרחצה והמטבחים.

קבוצת "נוטלי" הינה חברה משפחתית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מוצרים סניטרים ומטבחי איכות ממיטב החברות באירופה, ובהן חברת הברזים והמקלחות הגרמנית המובילה בעולם hansgrohe – Axor, חברת kaldewei גם היא מגרמניה, היצרנית מספר אחת באירופה של אמבטיות פלדה מצופות אמייל, חברת אביזרי האמבט מברצלונה Cosmic-Pomd'or, מטבחי היוקרה של  Rationalגרמניה ו- Record איטליה ועכשיו גם FRANKE קונצרן כיורי המטבח הענק משוויץ.

קבוצת נוטלי הינה חברה עם לא מעט פעילות ואחראית על ייצוג המותגים בשוק ישראל לרבות יהודה ושמרון.  לנוטלי פעילות הפצה מול כ-90 נקודות מכירה וכן פעילות מול אלפי חדרי מלון ואספקת המוצרים לעשרות רשתות לעיצוב הבית.

בנוסף לכל אלו, קבוצת נוטלי פועלת מול בתי חולים, בתי אבות ועשרות אלפי דירות מגורים בישראל.

הברזים והמקלחות של חברת hansgrohe הם הבחירה הראשונה המועדפת ע"י אדריכלים ומעצבי פנים בארץ ובעולם ומביאים לחדרי הרחצה את השפה העיצובית של מעצבי העל באירופה, אלו המעצבים קווי מוצרים עבור החברה. הודות לכך, מוצריhansgrohe  משולבים כיום במגוון פרויקטים אדריכליים נחשבים ובמלונות היוקרה בארץ ובעולם. שילובם של אלו יחד עם אמבטיות הפלדה של חברת Kaldewei המציעים את האיכות הטובה ביותר לאמבטיות לצד עיצוב בלתי מתפשר, יחד עם יתר המותגים, הופכים את נוטלי לגורם משמעותי ודומיננטי בתחום הבניה והעיצוב בישראל, בבתים פרטיים ובפרויקטים איכותיים.

מה חדש במותגים שלנו?

Hansgrohe-Axor מציגה את ה Shower Heaven

חברת הנס גרוהה המותג הבינלאומי המוביל לברזים ומערכות מים משדרגת שוב את חוויית השימוש במקלחת למקסימום האפשרי ומשיקה מערכות רחצה חדשניות המשלבות מערכות הזלפת מים מגוונות יחד עם מערכות הפעלה מתוחכמות  עם דגש עיצובי בכל נושא מערכות צמודות הקיר.pictures38 מוקטן  סלקט 3

אחת ממערכות אלו היא מערכת הלחצנים Shower Heaven החדשה מסדרת ברזי ה – Select למקלחת שתעניק לכם חוויית מקלחת מהנה לצד איכות בלתי מתפשרת.

במערכת הלחצנים ה –  Shower Heavenשעוצבה ע"י Phoenix Design באה לידי ביטוי טכנולוגיית שליטה חדשנית במים. החידוש הוא בעיצוב ובמערכת זרימת המים. למערכת ראש מקלחת שמשלב 4 סגנונות הזלפת מים ויכולת שליטה ותמרון בין הזרמים. כמו כן, למערכת סגנון הזלפת מים חדש שנקרא  Powder Rain  המאפשר הזלפת מים מעודנת כמו טיפות בגודל של אבקה שעוטפות את כל הגוף.

 

Franke מציגה את הכיורים הטובים בעולם

Franke, חברת הכיורים השוויצרית הגדולה בעולם נכנסת להפצה בישראל ובגדול.באמצעות קבוצת נוטלי יבואנית ומפיצה מובילה של מוצרים לתחום המטבח וחדרי הרחצה, פורסת החברה בימים אלו תצוגות בחנויות הקרמיקה המובילות בישראל.Kaldewei elipso duo מסיבת עיתונאים

מגוון גדול הכולל עשרות דגמים, עשויים גרניט או נירוסטה, כיור בודד או כפול, עם או בלי משטחי עבודה, יוצעו לצרכן הישראלי כפתרונות לכל דרישה.

כנהוג בישראל, כל הכיורים מוצעים בהתקנה שטוחה, ליישום בקו אחיד עם משטח העבודה ולתחזוקה אופטימלית.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY