ספר חדש:מלאכיות עליון: שער הצללים

לאחר ציפייה דרוכה של אלפי הקוראות והקוראים הנאמנים של "מעיין הנשמות", הספר הראשון בסדרת "מלאכיות עליון", מגיע הספר השני בסדרת עלילותיהן המסעירות של האחיות הירושלמיות מיקה, גבי ואור, וכל קבוצת המלאכים והשדים המקיפים אותן בחאן בירושלים. 

לאחר הקרב האפי שניהלה עם נסיך השאול סמואל ועם השד ע'ול מתחוללת סערה בנפשה של אור, או בזהותה המלאכית – המלאך העליון אוריאל. קול מתגבר בתוכה, משתלט עליה, ולמרות שהייתה רוצה להסתיר את זה מהסובבים אותה הם מתחילים להיפגע.

המלאכים חייבים להפריד בינה ובין השדה שכבשה את ליבה, גם אם בכוח, ואור נאלצת לרדת אל מעמקי השאול כדי להציל לא רק את עצמה, אלא גם את כל מי שהיא אוהבת.

בעוד היא מנווטת בעולם הבוגדני של מטה, אחיותיה צוללות לעולמות המטושטשים של חצאי השדים, כשגורל השמיים והאדמה מונח על הכף. גבי, מיקה וריף חייבות למצוא דרך לשתף פעולה ולהציל את נפשה של אור לפני שיהיה מאוחר מדי. אך השבר ביניהן הולך וגובר, מאיים לקרוע אותן.

הגבולות בין טוב ורע אינם ברורים כפי שחשבו פעם.

"שער הצללים" חוקר את הנושאים של אהבה והקרבה, ובוחן את הגבולות האפורים של האמת האחת בספר מרגש ומלא הרפתקאות, שמשאיר טעם של עוד לספר הבא בסדרה. 

480 עמודים, 110 שקל ,להשיג באתר עברית ובסניפי רשת סטימצקי.

נעמה בר שירה היא סופרת, מנהלת תיאטרון ומחזאית. מתגוררת בתל אביב ומגדלת בה את שתי בנותיה עם בן זוגה, ינון. הספר הראשון בסדרת הפנטזיה "מעיין הנשמות", מכר אלפי עותקים וזכה לשבחים רבים. בימים אלה הוא מתורגם לאנגלית.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY