מטבח בשווי 300,000 שקלים,  קולט אדים מתוחכם שנמצא במרכז הכיריים ומונע מריחות הבישול להידבק לבגדים, שיש בורדו בוהק ועוד הרבה חידושים ועיצובים נראו בערב  תצוגה של חברת  SCIC '' בשלישי, בנשר.  האדריכלים המעצבים והתקשורתנים נהרו גם כן, כמובן. ככה זה ששף ירון אזולאי מבשל לכם  ארוחה במטבח חכם

ארונות מטבח מרשימים ועוד הרבה חידושים, מוצרים נלווים ודברים פשוט יפים ראינו בערב שלישי השבוע, בערב היכרות עם החידושים בתחום המטבחים, שערכה חברת SCIC 'שיק' מטבחים בישראל באולם התצוגה שלה ברחוב המסילה שבנשר.

נציגה מטעם חברת בורה, שזו חברה לכיריים הציגה את יתרונות המטבח החכם, אחד האלמנטים הבולטים שאפשר למצוא באולם, בין אם בכיריים המתחשבות שהוצגו קודם, או עיצובי המטבח השונים. ראינו שם למשל קצת ממטבחי היוקרה פנדי ויותר מ-30 דגמים של מטבחים שונים. אגב, אל תיבהלו מהמטבח היקר שהוזכר קודם כי שם תוכלו להרכיב לכם גם מטבחים בשוויי של 40 אלף שקלים למשל.

נציגי חברת SCIC  סוזן והרצל רוזן פיזזו בין האורחים הרבים וסיפרו שהם מייבאים את המטבחים באיטליה, אם במקרה תהיתם. השף ירון אזולאי בישל מול האורחים אורז עם המון חמאה (פשוט לא יכולנו להתעלם) חני לביא מרדיו לב העיר העבירה את הערב בשידור בצורה זורמת ואפילו ראיינה את המדור , כשעל השידור גם השדרנית תום בוגן והמפיקה טל בר משיח. הקהל הורכב מאיכותיים בהחלט : קבלנים, אדריכלים ואדריכליות, מעצבים ואנשי תקשורת.

באו להתרשם : האדריכליות איריס מור, יונית לרנר, אילנה מישלזון, חנה איל. מנכ"ל פלס אירלנד אייפד  שרון אירלנד, הקבלן גבי בן גלים ואשתו רחלי, העיתונאים יורם מארק רייך, רונית קיטאי ועוד.

מטבחי שיק 3

ואם כמו המדור, אתם לא בשלנים דגולים אתם לא ממש מכירים את החברה, אז חברת שיק נוסדה בשנת 1961 בעיר פרמה שבאטליה ועשתה עליה לישראל ב-1992 . היא מתמקדת בתחום תכנון ועיצוב מטבחים, עם הסתכלות ובדיקה של  בחידושים עיצוביים וטכנולוגיים.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY