פסח מגיע ועוד לא קניתם מתנות לחג? מחפשים מתנה שווה שתגיע עד אליכם הביתה בדקה ה90? קניוני עזריאלי בשיתוף פעולה ייחודי עם וולט!

חג הפסח מתקרב וזו הזדמנות לשמח את היקרים לכם במתנה שהיא כל כולה זמן לעצמם. קניוני עזריאלי משיקים את גיפטקארד: AZRIELI TIME, שזה בעצם להגיד לאנשים שאתם אוהבים – "קחו קצת זמן לעצמכם", כי במציאות של אורח החיים העמוס חייבים לקחת הפסקה ולעשות משהו עבור עצמנו. הגיפטקארד מציע חוויה שהיא פסק זמן מהיום-יום האינטנסיבי המזמין את המחזיקים בו להגיע לכמה שעות של כיף בקניוני עזריאלי, מתנה שהיא בילוי. אז אם אתם אוהבים מישהו ורוצים להעניק לו את המתנה הטובה ביותר – זמן עזריאלי גיפטקארד זו המתנה המושלמת.

קניוני עזריאלי השיקו את הגיפטקארד לפני כ-8 שנים, כרטיס תקף לכלל קניוני הקבוצה ובו יש מגוון ענק של למעלה מ-100 מותגים ישראלים ובינלאומיים מסגמנטים שונים: הסעדה ובילוי, אופנה, הנעלה וקסומטיקה כמו mac, & other stories , story, COS, מיננה, שילב, M&H, KIKO, אדידס, שופרא, מנגו, עדיקה, אפריל, ארקפה, מתוקה, פריים ועוד.

עינת מצליח, סמנכ"לית שיווק קניוני עזריאלי: "רגע לפני שחג הפסח מגיע, אנו גאים להשיק מחדש את עזריאלי גיפטקארד – המתנה המושלמת לאנשים שאנחנו אוהבים. מברכת על השיתוף פעולה עם וולט, כשלראשונה בישראל, Wolt תמכור ותביא עד פתח הבית את כרטיס הגיפטקארד. חג אביב שמח לכולם".

רשימת הקניונים המכבדים גיפטקארד זה:
אילון, הנגב, תל אביב, חולון, הוד השרון, מודיעין, גבעתיים, חיפה, עכו, OUTLET הרצליה OUTLET, אור יהודה, ראשונים, ירושלים, רמלה, מול הים אילת, רעננה, מרכז העסקים חולון ושרונה.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY