חברת  האסתטיקה  NEAUVIA האיטלקית  משיקה בישראל סרום  ויטמין C מבוסס חומצה אסקורבית טהורה ויציבה  בריכוז פי 3 מהמקובל וברמה הגבוהה ביותר  בעולם(30%) והמאושרת לשימוש בתמרוק, בשוק הקוסמטיקה 

בשונה מאייג'ינג, תהליך טבעי המתרחש עם הגיל ומושפע מתהליכים פיזיולוגיים, הרי שהמונח "פוטו-אייג'ינג" מתייחס לשינויים שנגרמים לעור כתוצאה מחשיפה לגורמים סביבתיים שונים, לרבות קרינה אולטרה סגולה (UV) וזיהום אוויר.

למעשה, כיום ידוע ששינויים אלה הם האחראים העיקריים להזדקנות העור ולהופעת קמטים ונזקי עור. 

הגורם המרכזי המעורב בתהליך זה הוא "הרדיקלים החופשיים" המצויים בקרינת השמש ובזיהום האוויר. הקרינה האולטרה-סגולה, הלכלוך והפיח מאיצים את הייצור של מולקולות הרסניות בגוף, וכתוצאה מכך, הן גורמות לשרשרת של נזקים חימצוניים בתאי העור. 

אלו מובילים להרס הרקמה, החל מפגיעה בדנ"א של התאים, דרך תהליכי דלקת ועד לפגיעה במערכת החיסון של העור ובכושר ההתחדשות הטבעית שלו. 

על מנת להתמודד ביעילות מול תהליכים אלו, השיקה חברת NEAUVIA איטליה תכשיר "פוטו – אייג'ינג" חדשני – C-SHOT, סרום מרוכז המיועד לטיפול בקמטים וכתמי עור כהים, ולמניעת אובדן מראהו הזוהר של העור.

הסרום מבוסס על פורמולה פורצת דרך, המכילה שילוב עוצמתי של מרכיבים פעילים, הידועים בפעולתם על סימני הזדקנות העור ובראשם צורה יציבה וטהורה של חומצה אסקורבית (וויטמין C).

כדי שוויטמין C יחדור לתאים, על התכשיר הקוסמטי להכיל אותו בריכוז הגבוה מ־10%. בתוך כך, סרום ה- C-SHOT מכיל וויטמין C בריכוז פי 3 מהמקובל וברמה הגבוהה ביותר (30%) המאושרת לשימוש בתמרוק, בשוק הקוסמטיקה.

העובדה כי מדובר בוויטמין יציב מבטיחה כי הוא שומר על האפקטיביות שלו בסרום לאורך זמן, וגם כי חודר לעור ופועל בו ביעילות הן בהבהרת העור על ידי חסימת פעילותו של האנזים טירוזינאז האחראי ליצירתו של הפיגמנט מלנין לאחר החשיפה לשמש, והן בהגברה של ייצור קולגן ועיכוב של חימצון שומנים, במטרה לתרום למראה עור בהיר, צעיר ובריא לאורך זמן.

לצד הוויטמין מועשר הסרום בתרכיז אנטי-אייג'ינג שתכליתו לסייע בצמצום הופעת כתמים כהים ודלקתיות של העור, תוך עידוד אינטנסיבי של ייצור קולגן חדש.

תרכיז זה בשילוב וויטמין C נספג מהר בעור ואינו יוצר תגובות רגישות. הוא מפרק כתמי מלנין, משמש כנוגד חמצון יעיל המונע נזקים, ומנגד מעודד גם יצור של סיבי קולגן, ובכך מפחית קמטים שנוצרו מיובש או מהשפעה של קרינה. 

שימוש רצוף בסרום מעכב בצורה משמעותית הופעת סימני הזדקנות כמו אובדן הגמישות, קמטים ופיגמנטציה.

המוצר מתאים לכל סוגי העור לשימוש יומיומי. 30 מ"ל.

מחיר: 700    ש"ח

 להשיג :  בקליניקות לרפואה אסתטית 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY