מדובר בפיתוח האחרון והמתקדם ביותר בתחום מברשות השיניים החשמליות, הודות לטכנולוגיה חסרת תקדים לאחר יותר משש שנות מחקר ופיתוח מוצרים במעבדות הפיתוח המובילות והחדשניות של המותג.

פרט להתקדמות הטכנולוגית המשמעותית, מברשת השיניים החדשה מאפשרת ניקוי יסודי, עדין ושקט יותר מאי פעם, הודות לטכנולוגיה החדישה המסירה עד 100% יותר פלאנק ממברשת ידנית.

הצחצוח מעניק תחושת ניקיון ורעננות לאורך זמן תוך הפחתת תחושת כאב במהלך הצחצוח. בנוסף ליתרונות הללו גם החלק העיצובי לא נותר מקופח וכאיה לרוח המותג, עיצוב סדרת ה iO3  הופך את מה שהיה בעבר רק מברשת שיניים, לגאדג'ט נחשק ועכשווי.

בסקר שנערך ע"י "גיאוקטגרפיה" עבור מותג היגיינת הפה  Oral-B, אשר בחן את הרגלי הצחצוח של הישראלים עלה כי רק 26% מהנשאלים מצחצחים את השיניים רק פעם אחת ביום. זאת, בניגוד להמלצה הגורפת של האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים לצחצח שיניים פעמיים ביום.  בנוסף, ארבעה אחוז מהישראלים כלל לא מצחצחים שיניים באופן קבוע.

על תכונות מברשת השיניים Oral-B io3:

  • הניקוי הטוב ביותר: Oral-B עם טכנולוגיית iO REVOLUTIONARY MAGNETIC מעניקה  ניקוי מקצועי וחווית צחצוח עדינה ומותאמת אישית.
  • 3 מצבים חכמים לצחצוח בהתאמה אישית: ניקוי יומי, רגיש והלבנה.
  • תצוגה אינטראקטיבית: לחץ חכם משופר מסמן אדום, לבן או ירוק כדי להתריע האם הצחצוח חזק מדי, עדין מידי או עם הלחץ הנכון.
  • חיי סוללה ממושכים: מטען עם נעילה יציבה, אשר מספק טעינה מהירה.
  • עיצוב ונוחות: שילוב אידאלי של ראש המברשת העגול הייחודי של Oral-B עם מיקרו-ויברציות עדינות לתחושת פה רעננה ונקייה וחניכיים בריאות יותר.
  • המברשת זמינה בשלושה צבעים – שחור, שחור מט, כחול בהיר, ורוד.

מחיר מומלץ לצרכן 599.90 ₪   שקל לפני מבצעיםלהשיג ברשת סופרפארם

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY