מבחר הבירות, האוכל המשובח הרבה מעבר למצופה מפאב, המיקום הייחודי בתוך קניון. פלא שערב ההשקה הרשמית של הפאב האירי פטריק'ס קריון משך אליו כל כך הרבה ידוענים מקומים?

אין כמעט פאבים שממוקמים בתוך קניון, אולי יש כאלו שהרעיון לשתות אלכוהול בתוך מתחם קניות סגור מרגיש להם שונה מידי. אבל במקרה של הפאב האירי פטריק'ס, שנפתח בספטמבר האחרון בקריון שבקרית ביאליק,  המיקום בזירת השופינג והעסקים של הקריות משתלב נהדר, לא (רק) כי אפשר לקנות בסופר פארם או בקסטרו תוך כדי הבילוי, אלא כי הפאב מאפשר לשבת מחוץ לו, ועם בתי הקולנוע שמסביב, החנויות והמסעדות האחרות ההרגשה היא כמו לשבת בשדרה נוצצת בחו"ל. הוליווד זה כאן.

2 מליון שקלים הושקעו במקום, הכולל 200 מקומות ישיבה וממוקם במתחם בתי הקולנוע שבקריון.כיאה לפאב אירי אותנטי, בפטריק'ס תוכלו ללגום כאוות נפשכם מ-27 ברזי בירה משובחת. בנוסף המקום משדר, כשזה רלבנטי, שידורי כדורגל על מסך ענק.

מעלי העשן שבינינו ירגישו פה נהדר, החידוש שבמקום הוא שהבר עצמו מחולק לשתיים ע"י מחיצה שקופה :חלק עיקרי גדול יותר ומתחם נוסף המיועד למעשנים שם הם יכולים לשאוף מבלי להרגיש 'מצורעים' או לא רצויים, כפי שהם עלולים לחוש במקומות בילוי אחרים. כאן המעשנים יכולים לשבת סביב הבר, או בשולחנות המקיפים אותו ולעשן כאוות נפשם.

המדור אינו מתלהב מהמגוון, האיכות והבריאות שיש ב"אוכל של פאבים", אבל הפטריק'ס ממש הפתיע לטובה. זה התחיל עם סטייק האנטריקוט המצויין שנזלל תוך דקות, המשיך עם הכרובית המטוגנת וצ'יפס הבננה וקינוח הקרם ברולה נטמע בזכרון מרוב שהוא מעולה

התפריט  המותאם לפאב עם מנות לצד הבירה או האלכוהול, אך גם מותאם לארוחות צהריים גדולות ומשביעות ומלבד המנות שצוינו יש גם  דגי ים, המבורגר אימתני, פירות ים ועוד. בין המנות הקטנות יש נאצ'וס מטובל,  קרפצ'יו, סלטים, צ'יפס בטטה ונוספות.

הבעלים השכילו להרחיב את התפריט שיתאים לכל שעות היממה ולא רק לפני או אחרי הקרנת סרט בבתי הקולנוע הסמוכים. הסניף הקרייתי שייך כמובן לרשת הפאבים של פטריק'ס והסניף הקרוב והמעט ותיק יותר הוא בכרמל.

בסוף החודש שעבר התקיימה ההשקה הרשמית של פטריק'ס קריון על ידי נשות יחסי הציבור זאזה כהן וחגית הורנשטיין. אפשר להגיד שכולם, כמעט היו שם. בין אנשי תקשורת: בועז כהן, אודיה ורועי שווץ, הילה מלמד, רותם בסה, יורם מרק רייך וזוגתו דינה רפאל, שרה איקו, רונית קיטאי, דורון שפר, חגית הורנשטיין,  תמיר יליניק וקרן, גיא שרמן, קרין קבסה, דניאל ציוני.הבעלים: אלונה שפייבסקי ובתה אלה ופיליפ אפראימוב, אלכס לבקוב מנהל השיווק, אבי לוי שהיה שנים מפיק ברדיו חיפה מנהל את המקום

עוד ידוענים שנכחו: חברת מועצת עיריית חיפה סופי נקש, ד"ר סיגלית גוסטר, ברק כהן וזוגתו אלינור, עו"ד אתי ואיתי רזי, יובל קאופמן, ליאור אלדר, עו"ד חן טיגר, ליאור פליק מנהל השיווק של מכבי חיפה בכדורסל עם כמה שחקנים, מיכל מאי מנהלת שיווק הקריון, גלית רוזנר, עופרה שי, אליס חן, הילה בן חיון, מזי וורצל, רפאל קבסה וזוגתו סיון שטרית, עדי סרדס וליאת להט.

על התוכנית האמנותית: כנריות, די ג'יי רן מנו מרדיו חיפה והזמר עומרי סבח שעשה שמח והרקדניות של לידור אלדר.

שעות פתיחה: מהצהריים עד אחרון הבליינים. ניתן בצהריים לסגור את המקום לאירועים פרטיים

הרקדניות

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY