מוכנות לסטילטו ? בראשון נפתח בגרנד קניון הסניף החיפאי של רשת SHOW OFF. מותגים שמציגים נעליים שיעשו לכן חשק לפתוח את הקיץ באלגנטיות ותיקים ששווה לנצור

בראשון  נערכה הפתיחה בקניון עופר גרנד קניון בחיפה הפתיחה של סניף הדגל של רשת SHOW OFF – מותגי פרמיום בינלאומיים שזה אומר נעליים, תיקים איכותיים של מותגים כמו גאס, מארק פישר, ניין ווסט, אן קליין, האש פאפיס, קאטרפילר, טימברלנד ועוד. החנות החדשה  ממוקמת בקומה הראשונה ומשתרעת על שטח של כ – 70 מ"ר.

המדור זכה  לראות באירוע בפעם הראשונה את ניר ברקן, המנכ"ל החדש של הגרנד  קניון חיפה, מי שהחליף את ישראל סביון המיתולוגי (שעבר לתפקיד אחר בקניון). זה היה האירוע הראשון של ברקן בתפקיד והוא דווקא השתלב לא רע ליד עקבי הסטילטו ותיקי היוקר.

הזכיין של החנות החדשה החיפאי אושרי מור, קיבל את האורחים יחד עם  סיגל כספי סמנכ'ל אסטרטגיה ושיווק של קבוצת 'בריל' וגל פרלמן מנכ'ל הרשת   SHOW OFF  שהוא גם תושב הקריות.

כספי נאמה ואמרה  כי הייחודיות של הרשת היא שניתן למצוא בה תחת קורת גג אחת, כמה מותגי הנעלה בינלאומיים. הקולקציות החדשות  לאביב קיץ 2016 שכבר נמצאות בסניף מיועדות לקהל המחפש מותגי פרמיום אופנתיים במחירים נוחים לכל כיס. מילה שלנו, נוחים זו הגדרה יחסית: אל תצפו לנעליים שעולות 150 שקלים כמחיר ראשוני, כי זה מתחיל בסכום גבוה יותר, אבל עדיין אפשרי. המדור לא הרשה לעצמו עדיין רכישה נאה של נעליים יוקרתיות כי הוא צריך לאוורר את הרגל קצת לפני הקיץ (וגם לנפח את הארנק שלו), אבל כן זכה לקבל כמתנה ארנק נאה ומהודר של ניין ווסט, שבהחלט יכול לפתוח לו קארמה טובה עם מזומנים חדשים.

עוד היו ומדדו נעליים: העיתונאים יורם מארק רייך, מיכל גילת, ליאור מרום, רונית קיטאי, פרומה קינד, בועז כהן, הבלוגרית ורדית שטריינבך ואחרים.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY