צמד השדרים אלי לוי ויוסי מזרחי, שניהם כתבי הטלוויזיה בצפון (חדשות ערוץ 10 וחברת החדשות של הערוץ השני)  המשתפים פעולה בשנים האחרונות בהגשת התוכנית ״זירה חופשית״ בכל יום שישי, התבשרו על הזכייה המרגשת בכנס הרדיו שהתקיים בשבוע שעבר באילת. וזו סיבה מספיק טובה לדני נישליס ודן ארנון, הבעלים של התחנה, למנף את הזכייה לחגיגה מתוקשרת ומפנקת במיוחד. רק מה, למזג האוויר תוכניות משלו ואלי לוי אשר צוות לסקר את השריפה בזכרון יעקב, שלח הודעות ווטסאפ על כך שהוא מתעכב, פשוט לא הצליח להגיע. יוסי מזרחי ומפיקת התוכנית ליטל איפרגן נישליס עלו לקבל את הפרס גם בשמו של לוי והתבשרו על הפרס – סופ״ש זוגי בפראג.
בהמשך הערב חשף דני נישליס מעט מהשינויים הצפויים בלוח השידורים לחורף הקרוב והעלה לבמה את צמד השדרנים הוותיקים של התחנה שפרשו ממנה לפני כמה שנים ארז יעקובי ונמרוד שיין, אשר יחברו ליוסי פרץ ארי כדי להגיש תוכנית בוקר יומית. נישליס סיפר על טאלנט נוסף שצפוי להצטרף ללוח השידורים, אך לא היה מוכן לגלות מי הוא, עד שהדברים ייסגרו סופית. לדבריו, זה יהיה אחד השוסים הגדולים של רדיו חיפה.
אז מי חגג? מנהל בית חולים בני ציון אמנון רופא, אבנר מכטינגר, צילה ברוך, בועז כהן, קרן ותמיר ילניק, מיכל מאי, רפאל כבסה וסיון שטרית, קשרה הקרואטי של מכבי חיפה מריו מוסה, יניב קטן, יובל קאופמן, אסי אברהמי, סמנכ״לית הרדיו ליאת ובר, שדרים וכתבים. מאי ספדיה סיפקה את החלק האמנותי.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY