ביחד עם 110 מחברותיה הטובות  וכמובן הבעל גבי (שכתב שיר במיוחד לאירוע) חגגה ברביעי האושיה המקומית רחלי בן גלים את יום הולדתה. וכך התמלא תיאטרון הצפון, בנשים זוהרות עם שמלות אוסקר שלא חסכו בתרומות, המון סושי  וכלת יום הולדת מאושרת במיוחד

אני תמיד אומרת שאין הרבה אירועים באמת נוצצים בחיפה, ובפרט בקריות. אמנם מדי פעם נפתחות להן כאן מסעדות, הפאבים ובתי הקפה התרבו עם השנים כשמדי פעם מרקדים להם משם בלוני שמחה, אבל זוהר אמיתי? כזה ששווה לנעול עבורו עקבי סטילטו? נדיר יותר.

ומשום כך כמי שהוזמנה ליום הולדתה של רחלי בן גלים, אחת שיודעת משהו על החיים הטובים, סטייל מדויק ואיך "לדפוק" הופעות של מליון דולר  – ולא, אין לי שום צורך להתחנף, אני תמיד מרותקת להופעתה – בהחלט ידעתי שמפלס הנוצץ יעלה גבהים, אבל למה להיות שטחיים? היה שם הרבה מעבר לכך.

אם בשנה שעברה בן גלים זכתה פה ושם לעקיצות על כך שחגגה את יום הולדתה בשילוב עם אירוע פתיחת סופר בחיפה, הפעם כבר לפי ההזמנה היה ברור שמחכה לנו משהו אחר, אירוע של ממש שנחגג בנכס הביתי שלה, תאטרון הצפון והוא מלווה בארוחת ערב, הופעתה של הסטנדאפיסטית דינה אור ומדגם מייצג של  ה"היי סוסייטי" כמו שסבתא שלי קוראת לזה, של חיפה והקריות.

IMG-20170625-WA0017

בהזמנות ביקשה בן גלים מאורחיה שלא יביאו מתנות, אלא יתרמו 200 שקלים לבית חולים רמב"ם, להערכתי הרוב המוחלט עשו כך ומי שתרם קיבל בנוסף לערב מושקע גם מתנה, בושם בגודל רגיל של DKNY . זה היה בלתי צפוי ולגמרי שיחוק מכובד לדעתי. אגב הבשמים הם תרומה של אורן רווח מנכ"ל אלקליל אסתי לאודר.

אחרי שזללנו סושי, פלאפל אוריון ועוד מטעמים התכנסנו לשמוע את דבריה של כלת האירוע הנרגשת שבאמת הראתה אושר טהור מעורב בכמה דמעות שמחה. במיוחד כשבעלה גבי, התעלה על עצמו ומול כולם הקריא שיר חמוד שכתב לה. גם המלעיזים והציניים יכלו להגיד שניכר שהזוגיות בין השניים מעוררת השראה פשוט.  מה הוא אמר לה? האמת שאיני זוכרת, לא רשמתי כי הייתי מרותקת מידי למתרחש. וגם לבדיקת שולחן העוגות של קונדיטורי העל אוטמזגין ושמו  שחיכה לנו לאחרי. זה המשיך בשיר מיוחד ששר לרחלי המלחין קובי אושרת שבהחלט היה אורח הכבוד באירוע.

אחר כך עלתה לבמה הסטנדאפיסטית דינה אור. אודה ואתוודה שלא ממש ידעתי למה לצפות. חששתי מבדיחות שחוקות של בעל-ילדים-כביסה-עבודה, אבל היא לגמרי הפתיעה אותי. קודם כל, ממש צחקתי. זה לא קורה לי הרבה במופעי סטנד אפ (או בכלל בתקופה האחרונה) והיא שילבה סיפורים ובדיחות שנונות  וכנות על סקס, זוגיות, נישואים  והחיים בכלל.

ולמי שתוהה בת כמה בן גלים, אז היא לא ממש מסתירה זאת, רחלי  היא יפהפיה אמיתית בת 52 וביום ההולדת שלה, עם שמלה לבנה, כתר פרחים על ראשה והמון מרץ ושמחת חיים, היא נראתה חסרת גיל לחלוטין.

היו שם : אשת העסקים והמשוררת גילה לפידות, אשת העסקים עתילה שמלצר, עדה תומר וקובי אושרת בעלה, אורה גפן ואביטל כהן זיו, ענת זיו, משה מעוז , חן ברק, גולן סבו, חנה אייל, קולט ממן, עינת לוי, ניקולאי קדוש, מירה קביליק, אבנר מכטינגר, חגית הורנשטיין, ימית קדוש, עו"ד שרין סולן, אביטל ויעקב מגן, לימור כרסנטי, מירי אברהם, כרמל שבתאי, אימן בסטוני, ד"ר סיגלית גוסטר, אילנית קפוטה

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY