מי שתתה משקה סחלב חם בבית המעצר?

קופי סטיישן. בין פזית בן עמי ושלי גנדל - שרית גולן שטיינברג, שניה לפני שנאלצה להתקפל.
קופי סטיישן. בין פזית בן עמי ושלי גנדל – שרית גולן שטיינברג, שניה לפני שנאלצה להתקפל.

ביום חמישי האחרון התנקזה הברנז'ה המקומית לקניון עזריאלי חיפה, לפתיחה הרשמית של הסניף השני של Coffee Station, הרשת המובילה את תחום משקאות האייס בארץ. מה קשור אייס לחורף אתם שואלים? היתה זו גם השקה רישמית של קולקציית משקאות החורף החדשה של הרשת, כמו סחלב חם ועוד. 

הזכיין של הסניף, בילאל ג'בארין , אירח כיד המלך והכיבוד נדמה שלא הפסיק לזרום לא רק למוזמנים, אלא לכל עוברי האורח שהזדמנו במקרה למקום. כשהעירו לבעלים שהתקרובת תסתיים עוד לפני שהאירוע יחל, בגלל שהמקום לא מגודר, הוא ביטל את הטענה במחי יד ואמר: "המנהג אצלנו הוא לחלוק מכל הלב. תפדלו, אני לא יכול לומר למישהו רעב, לא לאכול".
את הסניף חנכו מנכ"ל הרשת והבעלים אסף שורץ ואחיו מנהל השיווק עומרי, מנהל הרשת עדי גרוסמן ועל כולם ניצחו שלי וגיא גנדל מ'וייב תקשורת'.

חורף חם בקופי סטיישן. צילום חגית הורנשטיין
חורף חם בקופי סטיישן. צילום חגית הורנשטיין
שרית גולן שטיינברג, חברת מועצת העיר ועורכת הדין הפליליסטית, התכוונה להעביר אחר צהריים מתוק עם שניים מבניה, אך תוכניות לחוד… שטיינברג הספיקה בקושי להצטלם ולקחת שלוק כשהוזעקה לבית המעצר בנהריה כדי לייצג לקוחה שנמצאת במעצר. היא דאגה לקחת איתה כוס גדולה של משקה סחלב חם בטעם פיסטוק חלבי, כדי להמתיק במעט את הגלולה.
מי שכן התענגו על הטעמים החדשים הן המאפרת ענבל איפרגן, אשת החברה פזית בן עמי והזמרת אור אדי מ-The Voice.
את אנשי הממלכה השביעית ייצגו אודיה שווץ, יואב איתיאל, יורם מארק רייך וזוגתו דינה רפאל, רונית קיטאי, נטע פלג ושרה איקו.

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY