נסיכת האירובי המקומית תרקיד בתחרות נער/ת חיפה והצפון

מאמנת הכושר מעיין פטיטו מתפרשת על עוד תחומים: היא נבחרה ליצור את הכוריאוגרפיה לתחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון. המועמדים יתחילו להתאמן ולהיכנס לקצב, ולנו יהיה עוד יותר מעניין

מעיין פטיטו תצלום דודי ביזניסקי

נראה כאילו הקריירה של מאמנת הכושר מעיין פטיטו בנסיקה. אולי זה מה שקורה כשנמצאים בכושר טוב.

שמענו שלאחר שנבחרה להנחות את עיר הנוער יחד עם השדר דניאל ציוני (ומשמשת גם כסייד קיק בתוכניתו כל בוקר ברדיו 99.5 ) פטיטו מעכשיו גם הכוריאוגרפית של תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017.

מעיין פטיטו הצועדת בקלילות לעבר תואר IT GIRL מקומית היא בעלת שני מרכזים לעיצוב וחיטוב הגוף בחיפה ובקריות וידועה ככוהנת הטרמפו פיט, אימון האירובי המוגבר שהיא ייבאה לארץ לפני שלוש שנים ומאז מבוצע בישראל בבלעדיות על ידה. בעברה היא היתה רקדנית מקצועית ואלופת ישראל באירובי אשר ייצגה את המדינה בתחרות בינלאומית ברוסיה, שם קטפה את המקום הראשון. מפיקת התחרות זאזא כהן החליטה להמר על פטיטו והפקידה בידיה את תפקיד הכוריאוגרפית, כדי שתיצור משהו אחר, משהו צעיר, קופצני ובועט.

פטיטו התרגשה השבוע כשקיבלה את הבשורה על כך שהיא תהיה חלק נפרד מהתחרות השנה. "אני רוצה להביא למתמודדים ולמתמודדות בתחרות את בשורת הספורט בשילוב עם עברי כרקדנית", היא אומרת ומוסיפה, "אני מבטיחה ליצור כוריאוגרפיה שתוציא את המקסימום מהמשתתפים".

ואנחנו אומרים, שהעונה הנוכחית של 'רק רוצים לרקוד' נמצאת בשיאה, אולי כדאי לפטיטו לבדוק אם עזרתה נדרשת שם. או לבטח בעונה הבאה.

תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון תתקיים במרכז קסטרא בתאריך 14.9.17, החל מהשעה 20:00.

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY