דודו שגיא ויפה גל, האחד היה מנכ"ל הקריון והשנייה סגניתו שאף החליפה אותו בתפקיד, היו בסוג של מתיחות. השבוע, על מטעמי השף של מסעדת "גרג קיטשן" יושרו ההדורים

לפני כמה חודשים, כשהושק המדרחוב ב"קריון" ע"י המנכ"לית החדשה יפה גל, בנוכחות צמרת "מליסרון", היו מי שהרימו גבה על כך שדודו שגיא, המנכ"ל שפרש לאחר 6 שנים לא נכח באירוע. אחרי הכל, שגיא הוא זה שהחל במהלך המסחרי של הרחבת הקיריון וגם הוא חש שלא בנוח עם אי הזמנתו. מקורבים לשגיא טענו שהוא קצת נעלב, במיוחד לאור יחסיו המצוינים עם גל ששימשה כסמנכ"לית מסחר ויד ימינו בכל תקופת כהונתו ולאור העובדה שהשניים שכנים ואף מיודדים.

למערכת "חיפה טיימס" נודע כי ידיה של גל היו כבולות. האנשים החזקים במליסרון, לא ממש אהבו, בלשון המעטה, את העובדה ששגיא התמנה למנכ"ל "שער הצפון", שהוא קניון מתחרה ועל כך דיווח בזמנו העיתונאי בועז כהן במדורו "סנובה", כשראיין את ליאורה עופר אשר הביעה את מורת רוחה מעניין המינוי.

בשני האחרון, הושק תפריט טעימות במסעדת השף החדשה של יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי "גרג קיטשן" לעיתונאים ומובילי חברה וגם מנכ"לי הקניונים באזור הגיעו לפרגן. דודו שגיא, אשר קלט את יפה גל מגיעה בגפה, התגבר על משקעי העבר וכג'נטלמן אמיתי הזמין אותה להצטרף לשולחנו וכך, על פטה כבד, סלמון, שרימפס, יינות וקינוחים, הסתיים לו הסכסוך המדובר.

שגיא, שולם שולם לעולם?

"שמחתי לפגוש את יפה ששימשה שנים ארוכות כסגניתי בקריון. הופתעתי שלא הוזמנתי להשקת המדרחוב שיזמתי ופיתחתי, אך נראה לי כי לא בה היה תלוי הדבר. אני מאחל לה המשך הצלחה".

גל, ברוגז ברוגז אף פעם?

"ביני לבין דודו לא היתה מתיחות, שמחנו להיפגש בשנית".

 

 

 

תצלום: חגית הורנשטיין

 

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY