רחלי בן גלים הוסיפה לעצמה עוד שנה וזו סיבה מספיק טובה לפתוח בחגיגות. אז מה אם זה בסופר שמתהדר בשם "שוק הכרמל" ושבכלל היה מדובר בהשקה של הסניף. לרחלי שום דבר לא באמת מפריע אז למה שלכם זה יציק?

ימי הולדת הם תמיד סיבה לחגיגה, מסיבה טובה, אלכוהול משובח ואנשים שבאו במיוחד בשבילך, אבל מה קורה כשאת בוחרת לעשות את היום הולדת שלך בהשקה של סופר? תשאלו את רחלי בן גלים שהחליטה לקבל את ההזמנה של משרד יחסי הציבור, לעטות על ראשה זר פרחים שנראה תלוש מהמציאות כמו הארוע עצמו ולחגוג לעצמה יום הולדת על חשבון הברון כמובן.
ניסינו אגב לקבל הסבר לשוק מבעלת השיק ויש גם מנומקת עם הסבר בגוף בסרט "את בטח רוצה לדעת למה אני חוגגת יום הולדת בהשקת הסופר?", היא שואלת ועונה מיד "כשקיבלתי את כל ההזמנות אז אחת ההזמנות הייתה ביומולדת שלי. אמרתי לחגית וזאזא שזה נופל ביום ההולדת שלי והן הציעו שנחגוג כאן ואני החלטתי לזרום איתן.
ובכל זאת – סופר, אז שנה הבאה בקופיקס עם קפה ומאפה בחמישה שקלים?
"שמעי, הן חברות שלי וגם אם הן יפתחו בית שימוש ציבורי אני אבוא, אכבד אותם ואכתוב עליהן כי חשוב לי לפרגן וחשוב לי יותר שאנשים ידעו מה קורה בעיר".
וכיאה לאישה במעמדך ובגילך, מה מתוכנן בהמשך?
"בגלל שהשנה הבת שלי מתחתנת ויש לי מסיבת רווקות הפרשת חלה ומקווה אז יש לנו יותר מידי חגיגות. חוץ מזה מפה אנחנו נלך לפאב".
רשמתי. מה עוד?
"אני חושבת שיום הולדת זה דבר חשוב ואני אוהבת לציין אותה כל שנה אז היום כשאני לא תכננתי אז חברות שלי תכננו לי".
בסופרמרקט. כמעט מרשים. אף אחד.
"כמו שאמרתי, הן חברות שלי וגם אם הן יפתחו בית שימוש ציבורי אני שם. צריך לכבד אחד את השני וכשאת מכבדת אותם כולם מכבדים אותך."

צילמה, טיילה בין המדפים והשתתפה: נטע פלג

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY