הלהיט הבא של תיאטרון חיפה

שלא תתעורר הילדה
בדרך לחמם לכם את החורף. שלא תתעורר הילדה

 

ביום שישי הקרוב תוצג הבכורה החגיגית של "שלא תתעורר הילדה". לאחר ההצגה, תיערך מסיבת צהריים ענקית ברחבת התיאטרון בהשתתפות השחקנים

אחרי ש"בילי שוורץ" כבש את הבמות בכל הארץ, מכינים בתיאטרון חיפה את הלהיט הבא שיחמם את הבמות בחורף הקרוב. "שלא תתעורר הילדה". ביום שישי הקרוב בצהריים, תיערך בתיאטרון הבכורה החגיגית של המועדון. לאחריה תתקיים מסיבת צהריים מטורפת, בהשתתפות השחקנים, ברחבת התיאטרון.

לגבי ההצגה עצמה, אז מדובר בקומדיית פשע משפחתית המביאה ניחוחות של "הבורר". איבון אביטל (אלמה דישי), היא אם חד הורית לתינוקת מקסימה בת שנה בשם גלי. בעלה, יגאל (שלומי קוריאט), הוא עבריין עם פיוז קצר, שיושב בכלא תקופה ארוכה, עוד לפני שגלי נולדה. אביה של איבון, אברם אביטל (משה איבגי), הוא בכיר לשעבר בעולם הפשע, שבשנים האחרונות הוריד הילוך ונמצא קצת מעבר לשיאו. הם גרים יחד והוא עוזר לבתו בגידול נכדתו וממלא את תפקיד האבא.

ויש עוד בעייה קטנה. איבון מאוהבת בשכן הסטודנט שלה, אסף (יוגב יפת), המציע לה שיעברו לגור יחד.

לילה לפני שאיבון ואברם מתכונים לחגוג יום הולדת שנה לגלי, מגיח בהפתעה יגאל, העבריין הממורמר מהכלא וטורף את כל הקלפים.

לתוך הקלחת מצטרף אביו של יגאל, יהודה קרנטינה (יוסף אבו-ורדה). בכיר פשע אימתני שבינו לבין אברם שנים של סכסוך ויריבות. המפגש המשפחתי המשותף הטעון וההכנות לחגיגת יום ההולדת מציפים רגשות עזים וסודות אפלים בתוך המשפחה. מלחמות של אגו, כבוד, כסף, כוח ואהבה מאיימות על שלום המשפחה ועלולות לבוא על חשבון תינוקת אחת מתוקה שתשלם את המחיר. האם הצדדים יצליחו ליישב את הבעיות בשלום ולמנוע שפיכות דמים נוראה?

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY