אתו"ס חיפה מסכמת: סדרת שיר ישראלי הניבה הצלחה אדירה בחמישה מופעים שהצדיעו לבכירי היוצרים בישראל לרגל חגיגות ה – 70 למדינת ישראל.

 למעלה מ – 5000 איש נהנו ממופעי סדרת שיר ישראלי שכללה חמש הופעות שהצדיעו לבכירי היוצרים בישראל, ובאה לסיומה השבוע במופע מרגש לכבודה של היוצרת והזמרת רבקה זוהר בה לקחו חלק הזמר לירון לב וחברי להקות חיל הים לדורותיהם.

המופע שיר ישראלי עושה כבוד לרבקה זוהר חתם את סדרת "שיר ישראלי – עושה כבוד" חזרה לאחר שנתיים של הפסקה לרגל חגיגות ה – 70 למדינת ישראל.

אתו"ס החברה לאמנות תרבות וספורט בחיפה, העלתה על נס את פועלם של יוצרים ישראליים וקיימה מופעי מחווה לאומנים וליוצרים, מתי כספי, נתן אלתרמן ותרצה אתר, נעמי שמר ורבקה זוהר.  כאשר אירוע השיא התקיים בערב יום העצמאות והוקדש לזמרת אילנית בו השתתפה אן מארי דוד – זוכת האירוויזיון בשנת 1973 שהגיעה למופע לשיר עם אילנית.

הסדרה הנוכחית, שזכתה להצלחה כבירה בקרב הקהל החיפאי שהצביע ברגליים והגיע להנות ולעשות כבוד ליוצרים הישראלים, הינה פרויקט משותף בו לקחו חלק המנהל האמנותי חיים שמש, התזמורת הסימפונית חיפה בניצוחה של קארין בן יוסף ובהנהלת מוטי איינס, ובהשתתפות אמנים מהשורה הראשונה בישראל אשר היו חלק מהליך היצירה והביצוע של השירים של חמשת היוצרים שנבחרו.

 לדברי יעקב פיינגולד יו"ר דירקטריון אתו"ס: "סדרת שיר ישראלי עושים כבוד, הגיעה לסיומה לאחר שרשמה הצלחה אדירה בכל המופעים שעלו בסדרה זו. הצלחת הסדרה והקהל שהצביע ברגליים ליהנות ממיטב היוצרים והמבצעים בישראל הוכיחה כי הקהל צמא לחזור לקלאסיקות שמלוות אותנו מראשיתה של המדינה. אני גאה לומר שהתרגשתי עם הקהל בכל מופע, וביחד חיפה זכתה ליהנות מסדרת מופעים שהעלו מחדש עם פס הקול של הזמר העברי. אני מודה לקהל החיפאי, ובטוח שנחזור גם בשנה הבאה עם סדרה שיר ישראלי שתעשה הרבה כבוד ליוצרים ולעיר חיפה."

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY