חוגגים יובל, גברת זיליבנסקי!

נכס צאן ברזל. שלישית הגשש החיוור
נכס צאן ברזל. שלישית הגשש החיוור

ערב הוקרה לשלישיה הכי גדולה שהייתה כאן – הגשש החיוור. מחווה למערכונים הגדולים והשירים הנצחיים שהם חלק מקוד הגנטי הישראלי. בהשתתפות דן שפירא, ניקי גולדשטיין, תומר שרון, אסף אשתר, אבי דור, שרונה אלימלך, הדר שחף ובטי פבלו ובליווי התזמורת הסימפונית חיפה.

סדרת "שיר ישראלי" תסיים עונה מפוארת בערב הוקרה מיוחד לשלישיית הגשש החיוור: גברי בנאי, שייקה לוי וישראל פוליאקוב ז"ל. את המופע, שיחגוג יובל לגששים, תלווה התזמורת הסימפונית חיפה במוסיקה חיה, בניצוחו של המנהל המוסיקלי, המעבד והמנצח אלדד שרים. ישתתפו במופע: דן שפירא, ניקי גולדשטיין, תומר שרון, אסף אשתר, אבי דור, שרונה אלימלך, הדר שחף ובטי פבלו. במהלך הערב יבוצעו הקטעים הגדולים של הגששים בעיבודים מיוחדים.  ביניהם: יפות יפות, לי לך, אהובתי יעל ומים לדוד המלך. המופע יוקיר את המערכונים המוסיקליים המובילים של הגששים, שהפכו זה מכבר לנכסי צאן הברזל של התרבות הישראלית.

דן שפירא. צילום יחצ
דן שפירא. צילום יחצ
אסף אשתר צילום יחצ
אסף אשתר צילום יחצ

אלדד שרים, מפיק מוסיקלי, מעבד ומנצח: "לא בכדי זכו הגששים לפרס ישראל בגין תרומה לחברה: מטבעות הלשון שתבעו והקטעים המוסיקליים ההומוריסטיים שלהם מצוטטים כמעט בכל בית ישראלי, וחלחלו אל עמקי התרבות הישראלית. שמחתי לעבוד עם הגששים בעבר, והתרגשתי להעניק לשיריהם פרשנות חדשה עם עיבודים מקוריים ומפתיעים. אני מזמין את כולם להצטרף לחגיגה, ולהצטרף לפסקול של התרבות הישראלית".

אלדד שרים. צילום יחצ
אלדד שרים. צילום יחצ

קטעים נוספים שיבוצעו במהלך הערב: המנגינה היא שקובעת, שיר הטלפון, אף אחד לא קם, מה הוא עושה לה, לו יהי, עובדים עלינו עבודה עברית, שני שקי שנה, תן לשים את הראש על דיונה, שיבוא המשיח, יום יום חג ועוד.

 

המופע יתקיים בתאריך: 17.12.15 בשעה: 20:30 באודיטוריום חיפה

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY