חוגגים על הקרח

רימה ווקסמן ישראלית שמתגוררת בגרמניה, יזמית מופע מוזיקלי על הקרח לכל המשפחה עם הלהיטים האהובים מ-  Frozen 1 & 2  שמגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי החל מה-28 ביולי ועד ה- 11 באוגוסט 2023 משלבת כ- 25 אמני קרקס על הקרח מהטובים בעולם שמבצעים פעלולים מרהיבים ועוצרי נשימה בדיוק מתוזמן עם הדמויות והשירים המפורסמים של סרטי האנימציה המצליחים ביותר בכל הזמנים. ״לאורך שנים אנחנו נוהגים לעשות סקר במדינות שונות באירופה, סקר שפונה לילדים וסקר נוסף למבוגרים. הפעם 90 אחוז בשקלול סופי (מבוגרים וילדים)  היו בעד אנה ואלזה. אז הם קיבלו את אנה ואלזה עם מיטב הלהיטים של הסרטים   פרוזן 1 + 2 ״היא אומרת מייד.

מבחינה לוגיסטית במדינה חמה כמו ישראל איך מביאים מופע על קרח הנה? 

״יחסית קל. מדובר ב"לייט אייס" – טכנולוגיה חדשה ומתקדמת של משטחים מודרניים ומלאכותיים של החלקה על הקרח כל משטח בכל גודל – בונים כפאזל מלוחות איכותיות בצורה ריבוע ו/או מלבן. בנראות הקהל רואה קרח כמו שמכירים קרח אבל במציאות – מדובר במשטחי קרח אקולוגי  עם לא מעט יתרונות – אין צורך בקירור או בהפעלת חשמל או מכונות ליישור הקרח, משקל קל, תחזוקה זולה יחסית, התקנה מהירה יחסית, עמידות לאורך זמן ולא בתנאים מיוחדים, לא מרעיש, לא מזיק, לא רעיל, לא מזהם, ופחות כואב בנפילה.לכן יש לנו אפשרות לשלב החלקה אמנותית ומהירה על הקרח בעזרת מחליקיים שקשורים לרגליים בזמן התנועה על הקרח לצד אמני קרקס אקסטרים ברמה הגבוהה ביותר שנועלים נעלים רגילות.

איך נבחרו המייצגים והשירים למופע? 

״לשם כך יש במאי, כוראוגרף, אנשי מקצוע שעובדים סביב השעון. התוצאה מופלאה ומרתקת״…

למה למעשה רק עכשיו זה מגיע לישראל והאם זה בעקבות דרישה של הקהל הישראלי? 

״אני מאמינה שהילדים בארץ דומים לילדים אחרים בעולם, גם המפיק בארץ עשה סקר והבין  שהדמויות והשירים מוכרים ואהובים.במופע אחד הקהל נהנה מדמיות מוכרות, שירים אהובים, 25 אמני קרקס  מהטובים בעולם  – אמני קרקס ממוסקבה ומהקרקס הקובני הלאומי, תפאורה מרהיבה, 350 תלבושות צבעוניות, ריקודים סוחפים , לא מעט בידור. בעולם לא מעט פעמים הורים וילדים מגיעים מחופשים כאנה ואלזה, אני מזמינה את הקהל הישראלי להגיע מחופש״.

מה מצפה למי שיגיע למופע? האם גם מבוגרים ייהנו בו ? 

אני בטוחה שהם סופר ייהנו, בכל גיל לכל המשפחה –  סבא, סבתא, הורים, ילדים. חוויה משפחתית מהנה.אמני קרקס החלקה אמנותית, תנועה וריקוד, מבדר ושמח, תרגילי אקרובטיקה לצד כאלה שעוצרי נשימה, אפקטים, תחפושות מושקעות …  "הקהל נשבה בדמיון בלתי מוגבל"..

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY