הסדרה "שיר ישראלי -עושים כבוד" רשמה הצלחה גדולה ערב יום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל במופע המחווה לזמרת אילנית בו היא אירחה את זוכת האירוויזיון אן מארי דויד. המופע שסומן כהצלחה גדולה סחף קהל רחב שהגיע לעשות כבוד לשתי היוצרות ולא הותיר כיסא פנוי בערב הכי מרגש של השנה.

הערב בהנחייתו של יואב קוטנר הינו פרויקט משותף בו לוקחים חלק המנהל האמנותי חיים שמש, התזמורת הסימפונית חיפה בניצוחה של קארין בן יוסף ובהנהלת מוטי איינס, העלה על נס את הרפטואר המוסיקלי המכובד של אילנית ששיריה הפכו לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית. אילנית ריגשה את הקהל הפליאה בביצועה לשירים: "ישראלית", "ללכת שבי אחרייך", "חלק בעולם", "בללייקה", "חופשי ומאושר", "שיר של יום חולין" ועוד רבים וטובים.

 ההתרגשות לא תמה בכך, הקהל נהנה מאיחוד של שתי הזמרות על אותה במה, איחוד שהתרחש לראשונה מאז שנת 1973, אז נפגשו השתיים על במת האירוויזיון -אילנית עם השיר "אי שם" איתו זכתה במקום הרביעי, ואן מארי דויד הזוכה במקום הראשון עם השיר "Tu te reconnaîtras" (אתה תזהה את עצמך).השתיים שביצעו דואט משותף אליו הצטרפו ביצועיה של אן מארי דויד ללהיטיה הגדולים, ריגשו את הקהל עם השירים המוכרים כאשר ברקע מוקרן בדיוק מושלם ביצוע השיר משנת 1973.

 סדרת "שיר ישראלי – עושים כבוד", הפקת המקור מבית חברת אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט של עיריית חיפה חוזרת לאחר שלוש שנים ומצדיעה לבכירי היוצרים הישראלים לרגל חגיגות ה- 70 למדינת ישראל. המופע הבא בסדרה יוקדש ליצירותיה של נעמי שמר בהשתתפות שלומית אהרון, שולי נתן, ומירי אלוני ויתקיים ב – 15.5.18.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY