לאחר שלושה ערבי מחווה לגדולי היוצרים בישראל, סדרת המופת "שיר ישראלי" ממשיכה להכות גלים. והחודש תעלה ערב מחווה שיתקיים ביום ג'  15.5.18 ויוקדש לכלת פרס ישראל נעמי שמר ז"ל בהשתתפותן של שלומית אהרון, שולי נתן  ומירי אלוני.

סדרת המקור "שיר ישראלי" של חברת אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט של עיריית חיפה , עשתה כבוד השנה – עם חגיגות השבעים למדינת ישראל – ליצירה הישראלית ובסדרת מופת מרתקת שכללה עד כה ערבי מחווה לאומנים, מתי כספי, נתן אלתרמן ותרצה אתר, ואילנית גרמו לקהל רחב לגלות מחדש את הקלאסיקות שמלוות את מדינת ישראל לאורך 70 שנות קיומה.

נעמי שמר, כלת פרס ישראל, הלכה לעולמה בשנת 2004 לאחר שהשאירה אחריה שירים וביצועים שהפכו עם השנים לנכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית. שמר ניחנה בכישרון ייחודי להנגיש לאורך עשרות בשנים, שפה מוזיקלית וטקסטואלית לאוזן הישראלית.

בקונצרט המחווה לנעמי שמר יבוצעו שלל שירים בידי שלומית אהרון, שולי נתן ומירי אלוני, וביניהם: "ירושלים של זהב", "בארץ להד"ם", "לשיר זה כמו להיות ירדן", "אל בורות המים", "על כל אלה", מחרוזת להקות צבאיות ועוד.

את הערב שינחה יואב קוטנר תלווה התזמורת הסימפונית של חיפה בניצוחה של קרין בן יוסף

לדברי יעקב פיינגולד יו"ר דירקטריון אתו"ס: "סדרת שיר ישראלי הוכיחה כי הקהל צמא לחזור לקלאסיקות שמלוות אותנו מראשיתה של המדינה, אני גאה להמשיך בסדרת המופת ולהביא החודש את יצירותיה של נעמי שמר, שהינה מבכירות הזמר העברי, לבמה באמצעות שלוש זמרות נפלאות."

15.5.18 אודיטוריום חיפה שעה 20:00 כרטיסים 9300*

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY